Skip to main content

Moksleivė apdegė didelę dalį veido, todėl atsisakė dalyvauti išleistuvėse. Prieš pat šventę ji pažvelgė pro langą ir neteko žado

Korryn Bachner mėgavosi laisvalaikiu gamtoje su savo draugais, kai vienas jų nusprendė šliūkštelti benzino į degantį laužą. Šis neatsargus poelgis sukėlė milžinišką liepsną, kuri apdegino Korryn ir jos draugus.

Jauna mergina patyrė trečio laipsnio nudegimus, o jie apėmė daugiau nei 90 proc. viso veido.

Reklama

Korryn net dvi savaites praleido ligoninėje, kur gydytojai kovojo už jos gyvybę.

Nors pavojaus merginos gyvybei nebėra, ateityje jai teks ištverti dar ne vieną plastinę operaciją.

Korryn Bachner buvo itin populiari palaikymo komandos šokėja ir turėjo daug draugų Rytų Glendeilo mokykloje. Deja, bet po patirtų sužalojimų merginos veidas liko sutvarstytas, o ji nusprendė nedalyvauti mokyklos išleistuvių šventėje.

Iš ligoninės Korryn buvo išleista likus vos dienai iki svarbiausios šventės…

Mergina itin drovėjosi savo sutvarstyto veido, todėl pagalvojo, kad geriau apskritai nedalyvauti išleistuvėse. Žinoma, Korryn pergyveno ir dėl to, kad teks praleisti pačią didžiausią mokyklos šventę.

Reklama

Šią liūdną naujieną mergina pranešė savo išleistuvių porai Jonathanui Ayalai. Paskutinę minutę vaikinas buvo priverstas ieškoti naujos merginos.

Korryn apie savo sprendimą pranešė ir draugams.

Mergina stengėsi galvoti apie gražius dalykus, tokius kaip tapimą slauge. Dabar ji norėjo padėti žmonėms, atsidūrusiems panašioje situacijoje.

Tačiau likus kelioms valandoms iki išleistuvių, kažkas pradėjo rinktis į jos namų kiemą…

Reklama

Merginą aplankė Jonathan ir kelios jos draugės. Iš pradžių Korryn manė, jog draugai užsuko tik pasidaryti bendrą nuotrauką, tačiau jos laukė dar viena staigmena.

Draugai, su Korryn tėvų pagalba, papuošė namo rūsį ir viskas atrodė lygiai taip pat, kaip išleistuvių šventės salėje. Mergina negalėjo dalyvauti išleistuvėse, tačiau išleistuvės atvyko pas ją!

Iš pradžių draugai pasidarė kelias nuotraukas, o vėliau visi linksminosi puošnioje salėje.

Korryn mama sako, kad dukra tą vakarą buvo neįtikėtinai laiminga.

Štai ką galima vadinti tikra draugyste…

Reklama