Skip to main content

Pareigūnas pastebėjo paliktą kūdikį įkaitusiame automobilyje, todėl skubiai išdaužė langą. Tačiau tada suprato, kokią didelę klaidą padarė

Žiniasklaidoje galima rasti ne vieną šimtą straipsnių apie tėvus, kurie karštomis dienomis palieka kūdikius automobilyje ir keliauja apsipirkti į prekybos centrą. Tai yra labai neatsakingas ir pavojingas elgesys. Mažą vaiką gali ištikti šilumos smūgis arba viskas pasibaigti mirtimi…

Reklama

Karštomis dienomis JAV pareigūnai tikrina parduotuvių aikštelėse stovinčius automobilius ir taip bando užkirsti kelią gresiančiai nelaimei.

Vienas tokių yra ir pareigūnas Jason Short. Vyras buvo išsiųstas į prekybos centro Walmart stovėjimo aikštelę, kur viename automobilyje buvo paliktas kūdikis.

Tačiau pareigūnas Short nesitikėjo, kad taip susiklostys visa situacija…

“Į įvykio vietą atvykau tikrai greitai. Nežinau, kiek minučių tiksliai užtrukau, bet tikrai ne daugiau nei 4-5“ – vėliau televizijai pasakojo Jason Short.

Atvykęs pareigūnas aiškiai matė, kaip automobilio viduje guli į paklodę suvyniotas kūdikis. Lauke svilino milžiniškas karštis, o Jason tiksliai nežinojo, kiek laiko kūdikis jau guli automobilyje. Neliko kitos išeities, kaip išdaužti automobilio stiklą.

Reklama

Netrukus pareigūnas Short ištraukė kūdikį iš automobilio, tačiau baiminosi, kad jis jau gali būti nebegyvas. Kūdikio oda buvo labai išblyškusi.

Įvykio vietoje susirinko minia žmonių, o Jason iš paskutiniųjų stengėsi atgaivinti mažylį. Į prekybos centro aikštelę buvo iškviesta ir greitoji medicinos pagalba.

Po kurio laiko Jason suprato, kad kažkas su kūdikiu ne taip… Geriau įsižiūrėjus paaiškėjo, kad tai nėra gyvas žmogus, o tik labai tikroviška lėlė…

Netrukus sugrįžo automobilio savininkė Carolynne Seiffer ir rado daugybę žmonių, kurie supo kelių tūkstančių dolerių vertės lėlę.

“Absoliučiai visi susirinkusieji mane išjuokė“ – pasakoja Carolynne.

Reklama

Vėliau paaiškėjo, kad moteris turi 40 tokių lėlių. Jos padeda susitaikyti su sūnaus mirtimi. Greičiausiai šios tikroviškos lėlės gydo ir psichologines Carolynne žaizdas…

“Kiekvienas savaip išgyvena artimo žmogaus netektį“ – pasakoja moteris.

Pareigūnas Short šiek tiek susigėdo supratęs, kad visą šį laiką gaivino lėlę, tačiau visiškai nesigaili dėl savo sprendimo. Tą akimirką jis nežinojo, kad tai netikras kūdikis.

“Net nepagalvojau, kad tai gali būti lėlė. Man svarbiausia išgelbėti gyvybę“ – sako Jason Short.

Policijai teko sumokėti 300$ už Carolynne automobilio tvarkymą, tačiau moteris pažadėjo užsiklijuoti lipduką, kad automobilyje palikta tikroviška lėlė.

Reklama