Skip to main content

Vaikinas pasiprašė pas ūkininką pernakvoti, o jis pasiūlė miegoti su jo dukra. Jaunuolis atsisakė, tačiau po kurio laiko suprato, kokią didelę klaidą padarė

Mokslo metai buvo pasibaigę, todėl studentas nusprendė pakeliauti po Lietuvą ir pažiūrėti, kaip gyvena žmonės įvairiuose kaimuose. Vaikinas iš anksto buvo nusprendęs, kad prašysis nakvynės pas vietinius žmones, o už tai padės atlikti kokius nors darbus ūkyje.

Reklama

Taigi pradėjo studentas savo kelionę po Lietuvą ir pirmosios dienos vakare pradėjo ieškoti, kur čia galėtų pernakvoti. Netoliese pamatė nedidelę trobą ir nuėjo pasikalbėti su šeimininku. Duris pravėrė vidutinio amžiaus ūkininkas.

– Laba diena, šeimininke. Vasaros metu nusprendžiau pakeliauti po Lietuvą ir pasigrožėti mūsų nuostabia gamta. Galbūt galėtumėt priimti vienai nakčiai pernakvoti? – pasiteiravo studentas.

Trobos šeimininkas atsakė:

– Matai, mes labai jau ankštai gyvenam. Vos patys telpam… Gali iš tikrųjų permiegoti su mano dukra vienoje lovoje arba eik į tvartą kur įsitaisyti.

Reklama

Išgirdęs ūkininko pasiūlymą studentas pradėjo galvoti: “Jau įsivaizduoju kokia pas tą ūkininką duktė, jeigu pačią pirmą dieną su nepažįstamu vaikinu guldo į vieną lovą. Gal apskritai kokia raupsuota… Ne, ne… Brr…“.

Taigi studentas nusprendė apsidrausti ir pernakvoti tvarte…

Reklama

Pabudęs ryte vaikinas ateina prie šulinio nusiprausti, o prie jo prieina tiesiog nuostabaus grožio mergina ir atnesa rankšluostį nusišluostyti. Studentas nustemba ir klausia merginos:

– Kas tu tokia, gražuole?

– Aš ūkininko duktė, o tu kas? – atsakė mergina.

– O aš asilas va iš to tvarto… – ištarė studentas.

Reklama