Skip to main content

Moteris galvojo, jog laukiasi dvynukų, tačiau vienos apžiūros metu gydytojai suprato, kad padarė didelę klaidą

Samantha Weng buvo devintam danguje, kai ją pasiekė džiugios žinios. Ji ištekėjo už mylimo vyro, o praėjus vos mėnesiui po vestuvių sužinojo, jog yra nėščia.

Tuomet ji dar nežinojo, kad šis gyvenimo etapas bus labai sudėtingas…

Reklama

Kai Samantha buvo septintą savaitę nėščia, pora nuvyko į ligoninę patikrai. Būsimi tėvai su nekantrumu laukė ultragarsinio tyrimo, kad daugiau sužinotų apie savo kūdikį.

Deja, bet juos pasiekė liūdnos žinios. Gydytojai Samanthai nustatė negimdinį nėštumą. Tokiais atvejais vaisius retai išgyvena, todėl buvo pasiūlyta pasidaryti abortą.

Tai itin sukrėtė jauną moterį, tačiau ji nusprendė nepaisyti gydytojų rekomendacijų ir palaukti dar kelias savaites. Ji manė, kad su jos vaikeliu viskas bus gerai.

Reklama

Po kelių savaičių pora sugrįžo į ligoninę, žinodami, kad tai gali būti paskutinis jų apsilankymas. Jų nuostabai, dabar gydytojai nustatė visiškai kitokią diagnozę. Nėštumas klostėsi ne tik puikiai, bet Samantha laukėsi dvynukų!

Pasirinkimas palaukti keletą savaičių buvo ne tik teisingas, bet ir gyvenimą keičiantis.

Sutuoktiniams labai palengvėjo, o po kelių savaičių jie ir vėl atvyko apžiūrai. Tik šį kartą pas kitus gydytojus. Netikėtumai tuo nesibaigė!

Reklama

Pasakodami apie dvynukus kitam gydytojai, pora pastebėjo, kad jis yra labai suglumęs. Gydytojas kelias minutes žiūrėjo į ultragarso ekraną ir išėjo iš kabineto pasitarti su kitais kolegomis. Po kurio laiko jis grįžo su netikėtomis naujienomis:

“Jūs laukiatės ne dvynukų, o trynukų!“.

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, ši žinia pribloškė Samanthą. Ji žinojo, kad sugebės susitvarkyti su trimis vaikais, tačiau dabar jos neštumas buvo laikomas labai rizikingu. Norėdami būti tikri, gydytojai atliko dar vieną ultragarso tyrimą ir pastebėjo ketvirtą vaiką!

Gydytojai pasakė, kad greičiausiai Samanthai nepavyks pagimdyti visų keturių vaikų. Jai teko dar kartą rinktis… Ketvertuko gimdymas yra labai pavojingas, todėl moteriai buvo pasiūlyta atsisakyti kelių vaikų.

Reklama

Visgi Samantha atsisakė tokio gydytojų pasiūlymo. Ji žinojo, kad jei atsisakys bent vieno kūdikio, ji negalės ramiai gyventi visą likusį gyvenimą.

“Atimti kažkieno gyvybę yra nesąžininga“ – sakė ji.

2010 m. spalio 21 d., pasitelkus Cezario pjūvio operaciją, pasaulį išvydo keturios mergaitės. Tai buvo jaudinanti diena, tačiau Samanthai rūpėjo tik tai, kad visi vaikučiai išliktų gyvi.

Reklama

Mergaitėms buvo suteikti Audrey, Emma, Natalie ir Isabelle vardai. Pirmuosius savo gyvenimo mėnesius jos turėjo praleisti intensyvios terapijos skyriuje, kol sustiprėjo ir galėjo keliauti į namus.

Vaikų auginimas tapo didelių iššūkiu tėvams, o per dieną tekdavo pakeisti net po 40 sauskelnių. Iš pradžių tekdavo praleisti net kelias paras be miego.

Tačiau dabar, praėjus dvylikai metų, tėvai labai didžiuojasi savo mergaitėmis!

Reklama