Skip to main content

Moteris sutriko išgirdusi keistą ginekologo juokelį apžiūros metu. Tačiau vėliau ji suprato, ką gydytojas pamatė per apžiūrą ir norėjo mirti iš gėdos

Kiekvienas žmogus, eidamas pas gydytoją jaudinasi. Net jei einame tiesiog planiniam patikrinimui, ar jei sergame, visada medikai gali mums pasakyti kažką netikėto ir galbūt bauginančio apie mūsų sveikatą. Tačiau kartais iš gydytojo galima išgirsti ir labai keistų dalykų, kurie gali sugluminti ir likti taip ir nesuprasti. Viena moteris anonimiškai papasakojo apie savo nutikimą pas ginekologą ir norėjo perspėti moteris dėl panašių nutikimų.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Turėjau suplanuotą vizitą pas ginekologą. Tą pačią dieną gavau skambutį, kad mano vizitas turi būti arba perkeltas kitam kartui arba turiu ateiti kur kas anksčiau, nei planuota. Gydytojas gavo skubų iškvietimą į kitą ligoninę. Supratau situaciją, pasidarė šiek tiek pikta, bet man būtina buvo apsilankyti pas jį, tad pradėjau paskubomis ruoštis.

Asociatyvi nuotrauka

Buvo likusi valanda iki numatyto laiko, tad tikėjau, kad spėsiu. Suruošiau greitai sumuštinius vaikams į mokyklą, nubėgau į vonią “trumpam dušui” ir išbėgau pro duris. Iki ginekologijos klinikos buvo apie pusvalandis kelio, tad neturėjau net minutės pagalvoti apie kažką kitą. Laimei, spėjau laiku ir besišypsantis gydytojas pasikvietė mane į kabinetą.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Niekada nesijaučiu atsipalaidavusi apsilankymų pas šį gydytoją metu, tačiau iš visų jėgų stengiausi negalvoti tai, kad tuoj praskėsiu savo šlaunis prieš svetimą vyrą. Visą mano jaudulį ir apmąstymus mintyse nutraukė gydytojo pasakyta frazė. Išsišiepęs jis man pasakė: “O, žiūriu šiandien jūs ypatingai pasiruošėte vizitui!”.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Likau be žodžių. Apie ką jis čia? Ar kažko nenuploviau “ten”, ar kažkur palikau nenuskustą lopinėlį? Jau toje kedėje išsižergusi norėjau prasmegti skradžiai į žemę. Jeigu jis taip juokauja – tai man buvo visai nejuokinga. Suglumusi net nesugebėjau jo paklausti, ką jis turi omenyje. Vizitas praėjo sklandžiai ir jokių problemų nebuvo rasta.

Asociatyvi nuotrauka

Grįžau namo ir tęsiau savo dieną visiškai pamiršusi apie keistą gydytojo repliką. Nuėjau apsipirkti, pagaminau pietus, tvarkiausi ir vakare leidau laiką su vaikais. Kai atėjo laikas guldyti atžalas miegoti, nuėjau su dukra į vonią. Kai jau norėjau imti muilą ir prausti dukrą, ji paklausė: “O kur yra mano mėgiamas muiliukas? Aš nenoriu praustis su šituo, aš noriu savo muiliuko.”

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Šiek tiek susinervinau ir liepiau dukrai paimti bet kokį muilą, bet ji toliau tęsė savo reikalavimų tiradą. Kai ji pagaliau vonioje surado savo muilą, suvokiau, apie ką kalbėjo šiandien ginekologas. Mano dukros mėgstamiausias muilas buvo su žėrinčiais blizgučiais ir būtent jį skubėdama ir pagriebiau, kai buvau duše.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Norėjau mirti iš gėdos suvokus, kokį vaizdą ten pamatė gydytojas. Mielos moterys, būkite atidžios prieš eidamos pas gydytoją ir naudodamos vaikiškus muiliukus. O kartais galite taip padaryti ir tyčia – jei turite gerą humoro jausmą.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama