Skip to main content

Moteris susilaukė mergaitės, tačiau greitai pastebėjo, kad gydytojas labai sutriko. Mama pažvelgė į dukros veidą ir suprato, kas nutiko

Mažoji Bella gimė 2018 m. spalio 25 d., tačiau niekas jos mamos nepasveikino su kūdikio gimimu…

“Su skaudančia širdimi prisimenu akimirką, kaip niekas nesidžiaugė mano dukros pasirodymu šiame pasaulyje“ – sako Eliza.

Reklama

Elizos nėštumas buvo lengvas. Spalio 24-osios vakarą jos vyras dirbo ilgai, todėl moteris prieš einant miegoti nufotografavo savo pilvą ir nusiuntė sutuoktiniui žinutę su tekstu:

“Labas, tėti. Mama mano, kad aš pasirodysiu anksčiau laiko. Ji jaučia, kad jau nebeilgai bus nėščia. Labai laukiu tos akimirkos, kai pirmą kartą tave pamatysiu. Myliu tave, tėti“.

Kitą dieną nubėgo vaisiaus vandenys ir susijaudinusi pora nuskubėjo į ligoninę.

“Po 12 valandų pasaulį išvydo mūsų mažoji Bella“ – rašo Eliza.

“Dukrelė svėrė 2,5 kilogramo, tačiau iš karto pastebėjau, kad jos viena ausytė kreiva. Žinojau, kad ką tik gimę kūdikiai atrodo keistai, todėl per daug dėl to nesijaudinau. Ji buvo tokia maža, raudona ir pažeidžiama. Labai jaudinausi ir laukiau tos akimirkos, kai galėsiu pirmą kartą savo dukrą palaikyti ant rankų. Netrukus supratau, kad kažkas ne taip…“ – tęsia ji.

Reklama

Niekas nepasveikino Elizos su kūdikio gimimu. Vyras atrodė sutrikęs ir išsigandęs, o mama negalėjo į ją pažiūrėti. Netrukus pasišalino ir gydytojas, o palatoje įsivyravo visiška tyla.

“Buvau palūžusi, sukrėsta, išsigandusi ir pasimetusi. Net ir dabar rašydama šį tekstą verkiu. Su skaudančia širdimi prisimenu akimirką, kaip niekas nesidžiaugė mano dukros pasirodymu šiame pasaulyje“ – sako Eliza.

Reklama

Paaiškėjo, kad mažoji Bella gimė su mikrotija, kurtumu ir įdubusiu žandikauliu. Išvydusi šį pasaulį mergaitė turėjo dar aštuonias savaites praleisti ligoninėje.

Šiandien Bellai yra beveik 3 metai ir ji mėgaujasi nuostabia vaikyste.

“Mūsų kelionė ir kasdienybė yra kitokia, tačiau nieko gyvenime nekeisčiau. Visa ši patirtis mane išmokė būti geresne mama, seserimi, žmona ir drauge“ – sako Eliza.

Linkime kuo didžiausios laimės šiai šeimai!

Reklama