Skip to main content

Mama galvojo, kad susilaukė įprastos mergaitės, tačiau visi labai nustebo, kai mažylė pirmą kartą pravėrė burną

Samantha Lines ir jos mylimasis Jason Doombs ne vienus metus bandė susilaukti vaiko, kol galiausiai nėštumo testas parodė tas dvi taip trokštamas juosteles.

Po devynių mėnesių gimė labai graži mergaite Ella-Rose. Ji gimė būdama visiškai sveika, tačiau visi labai nustebo, kai ji pirmą kartą pravėrė savo burną…

Reklama

Ellos-Rose burnytės viduje švietė du balti dantukai!

Daugumai kūdikių dantys pradeda dygti iki šešių mėnesių amžiaus, tačiau mergaitė gimė su dvejais iš karto.

“Tuo metu aš buvau apdujusi nuo skausmą malšinančių vaistų. Girdėjau, kaip akušerė sako, jog mano mergaitė yra ypatinga. Ella-Rose gimė su dviem priekiniais dantimis, kas visiems buvo didelė staigmena“ – dukros gimimą prisimena Samantha.

“Visi labai žavėjosi Ellos-Rose dantimis, tačiau tada dar nesupratau, kos tai retas atvejis. Vėliau gydytojai sakė, kad tai visiškai unikalus dalykas“.

Daugelis jaunų mamų pripažįsta, kad maitinimas krūtimi yra tikras iššūkis. Tačiau Samanthos atvejis buvo dar sudėtingesnis, nes dukrelė gimė iš karto su dvejais dantukais.

Reklama

Iš pradžių Samantha šiek tiek nerimavo, tačiau dabar sako, jog viskas yra gerai.

“Iš pradžių tie maži dantukai kėlė didelį diskomfortą, tačiau mamos juk sugeba prisitaikyti prie skausmo“ – juokiasi Samantha.

Gydytojai perspėjo tėvus, kad mergaitės dantys gali netikėtai iškristi ir taip sukelti springimą.

Reklama

Kadangi tai yra labai retas reiškinys, mamai buvo sunku surasti kažkokios informacijos, kaip elgtis su dukros dantukais.

“Aš net nežinojau, ar tokius dantukus reikia valyti… Jie tokie mažiukai…“.

“Tačiau vėliau prie to pripratau. Tai tik dar vienas iššūkis, su kuriuo tenka susidurti jauniems tėvams. Akivaizdu, kad turiu dar daug ką išmokti“ – sako Samantha.

Galima net neabejoti, kad Samantha ir Jason bus puikūs tėvai savo unikaliai dukrai!

Reklama