Skip to main content

Vyras pirmą kartą susitiko su dukrele, tačiau visi negalėjo patikėti tuo, kaip mažylė sureagavo į savo tėvą

Vaikų ir tėvų ryšys yra stebuklingas dalykas, nuo pat pirmųjų mažylio gyvenimo dienų. Tačiau gyvenimas įrodo, kad ryšys iš tiesų gali užsimegzti kur kas anksčiau, dar prieš gimimą ir pirmąjį susitikimą.  Naujos gyvybės laukimas yra tikriausiai vienas labiausiai jaudinančių įvykių gyvenime.

Reklama

Su kiekviena diena ir augančiu pilveliu, pora gali vis labiau ir labiau jausti tą nenumaldomai artėjantį šeimos pagausėjimą. Didelį jaudulį juto ir būsimas tėvas vardu Flavio Dantas iš Brazilijos. Su mylimąja Tarsila Rosa jie laukėsi pirmagimės. Kai pora sužinojo, kad laukiasi mergaitės, jų džiaugsmui nebuvo ribų.

Ypatingai džiaugėsi Flavio, kuris kasdien kalbėjo su dar negimusia mažąja princese. Mokslininkai jau seniai nustatė, kad ne tik motinos savijauta daro įtaką įsčiose augančiam mažyliui. Visi aplinkos garsai, muzika ir balsai tampa atpažįstami kūdikiams dar gimdoje. Tačiau jaunas tėvas net neįsivaizdavo, kaip savo veiksmais kasdien jis darė įtaką jo ir būsimos dukrelės ryšiui.

Reklama

Kai atėjo lemtinga diena, Flavio jaudinosi ne ką mažiau, nei gimdyti turėjusi Tarsila. Tačiau viskas praėjo sklandžiai ir netrukus mažylė Antonella jau gulėjo mamai ant krūtinės. Laimei, gimdymo palatoje buvo kažkas, kas norėjo užfiksuoti pirmąsias mažylės ir jos tėvų minutes kartu.

Reklama

Tai buvo neįtikėtina akimirka, nes įvyko kai kas, ko nematę buvo net ilgą patirtį turintys medikai. Mažylė, išgirdusi tėvo balsą, jį atpažino ir iš karto pradėjo šypsotis. Naujagimiai labai retai tokiu būdu reaguoja į aplinką, todėl poros nuotrauka su dukrele tapo tikra sensacija internete.

Tėvo džiaugsmui nebuvo ribų pamačius, kad mažylės ir jo ryšys užsimezgė dar prieš jai išvystant šį pasaulį. Šios šeimos nuotrauka sujaudino milijonus žmonių visame pasaulyje, kurie palinkėjo jaunai šeimai didelės sėkmės ir sveikatos.

Reklama

Dėl staiga užplūdusio žinomumo, mama nusprendė ir toliau rodyti pasauliui mažylės, užkariavusios daugelio širdis, gyvenimą. Nuotraukose Instagram paskyroje ir toliau matyti, kaip tėvas ir jo maža dukrelė dalinasi labai ypatingu ir stipriu ryšiu. Ši istorija kuo puikiausiai įrodo, kad stebuklingas ryšys tarp tėvų ir vaikų yra sunkiai paaiškinamas ir nepamatuojamas.

Reklama