Skip to main content

Šeimos bute kilo didelis gaisras, o atvykę gelbėtojai negalėjo patikėti tuo, ką tėvas padarė su savo sūnumi

Michailas Abrosimovas yra visų gerbiamas gydytojas, kuris išgelbėjo ne vieno žmogaus gyvybę. Tačiau prieš šešis metus vyrui teko gelbėti patį didžiausią turtą – savo vaiką.

Reklama

Vieną 2015 m. sausio naktį Michailas pabudo nuo stipraus dūmų kvapo. Netrukus paaiškėjo, kad užsidegė greta esantis butas. Vyras greitai pažadino savo mylimąją ir išvedė ją į laiptinę. Kuomet žmona buvo saugioje vietoje, Michailas grįžo pas keturmetį sūnų Arsenijų. Mažas berniukas labai išsigando ir pasislėpė už sofos. Kol tėvas ieškojo sūnaus, ugnis spėjo išplisti visame bute…

Liepsnos užblokavo visus kelius į laiptinę, todėl liko vienintelė išeitis – šokti pro langą. Abrosimovų šeima gyveno septintame aukšte, tačiau kitos išeities nebuvo….

Michailas stipriai suėmė sūnų į rankas ir iššoko pro langą. Vyras puikiai suprato, kad šiuo veiksmu gali save pražudyti, tačiau tą akimirką jam rūpėjo tik mažamečio sūnaus gyvybė. Stiprų smūgį sugėrė tėtis, o Arsenijus atsipirko lūžusiu raktikauliu ir įvairiais sumušimais.

Reklama

Nepaisant to, kad Michailas su sūnumi nukrito į pusnį, jo būklė buvo labai sunki. Vyrui lūžo dubuo ir plyšo šlapimo pūslė. Sužeistas vyras buvo pristatytas į ligoninę, kur kolegos pradėjo kovoti už jo gyvybę. Ilgą laiką Michailo būklė buvo sunki, tačiau stabili. Gydytojams ne kartą teko perpilti kraują, o draugai ir pažįstami noriai aukojo pinigus būsimai operacijai ir reabilitacijai.

Reklama

Po sėkmingos dubens operacijos Michailas atgavo sąmonę.

Tuo pačiu metu ir mažajam Arsenijui buvo atlikta lūžusio raktikaulio operacija.

Abrosimovų namai visiškai sudegė, tačiau pagalbos ranką ištiesė geraširdžiai žmonės. Šeimai buvo suaukota didelė pinigų suma, už kurią pavyko nusipirkti naują būstą.

Po kurio laiko sutuoktiniai susilaukė dar vieno sūnaus, o visi sunkūs išgyvenimai jau praeityje…

Reklama