Skip to main content

Neįgalus ir nepasiturintis vyras pamatė pažįstamą seną daiktą televizijos laidoje apie antikvarą. Jis negalėjo patikėti, kad visą laiką jo namie voliojosi didelis turtas

Niekas iš mūsų nesame užtikrinti, kad rytoj gyvensime gerai ir mums nieko netrūks. Netikėtos nelaimės lengvai gali apversti gyvenimus aukštyn kojomis. Loren Krytzer gyvenimas pasikeitė tragiškai po sunkios avarijos, kurios metu jis neteko kojos. Darbštus ir stiprus vyras staiga tapo neįgaliuoju, o tai atsiliepė ir jo finansinei padėčiai.

Reklama

Vyras negalėjo dirbti, tad išgyventi teko iš menkos neįgaliojo pašalpos. Jis pradėjo skęsti depresijoje ir nematė galimybės gyvenimui grįžti į senas vėžias. Vieną dieną Loren žiūrėjo televizijos laidą apie sendaikčius ir antikvarinius dirbinius.

Labai populiarioje laidoje dažnai atsiranda stebinančių atradimų, apie kurių vertę papasakoja specialistai. Tą dieną Loren pamatė kai ką, kas priminė jam seniai pamirštą jo namuose besivoliojantį daiktą. Laidoje „Antiques Roadshow” dalyvavo vyras, kuris atsinešė seną vilnonę antklodę.

Reklama

Visų nuostabai, tai buvo sena indėnų genties vadui priklausiusi antklodė, kurios vertė buvo įvardinta tarp 350 ir 500 tūkstančių dolerių.Ši iš koto verčianti žinia privertė Loren susirasti savąją palyginimui. Jis suprato, kad turi tokio paties tipo daiktą, kuri prieš daugiau nei 200 metų priklausė indėnams.

Reklama

Šiandien tokie daiktai itin trokštami kolekcionierių bei istorikų, kurie domisi senaja Šiaurės Amerikos kultūra. Vyras netrukus kreipėsi į vertintojus, kurie patvirtino antklodės autentiškumą. Tai buvo neįtikėtina akimirka vyrui, kuris jau nebematė gyvenime prašviesėjimo. Jis savo rankose laikė tikrą lobį, kurio dabar ieško net ne vienas ir ne du muziejai ar kolekcionieriai.

Sekantis žingsnis buvo dalyvavimas aukcione. Tos dienos vyras nepamirš niekada – pradinė senos antklodės kaina buvo net 150 tūkstančių dolerių. Tačiau labai greitai buvo aišku, kad norinčių įsigyti šį reliktą yra daug, nes aukcionas buvo labai kovingas.

Reklama

Su kiekviena iškelta ranka suma vis augo, o aukcionieriaus didinama suma vis nenustojo augti. Galiausiai atėjo svarbiausias momentas – plaktuko dūžiu aukcionierius paskelbė galutinę antklodės pardavimo kainą – 1.5 milijono dolerių. Taip vienu plaktuko mostu vyras iš sunkiai besiverčiančio neįgaliojo tapo milijonieriumi.

Reklama

Vyras neslėpė, kad šis iš pažiūros bevertis daiktas davė jam antrą šansą gyvenimui. Dabar vyras turi nusipirkęs naują namą, porą automobilių, apie kuriuos ilgai svajojo. Jis net neatsispyrė pagundai įsigyti motociklą.

Be abejonės, jam teko susidurti ir su negatyvu, kurį jam išreiškė jo giminaičiai, su kuriais jis nesimatė jau ilgus metus. Vyras sulaukė skambučių ir žinučių su reikalavimais dalintis pinigais. Loren paveldėjo šią antklodę iš savo močiutės po to, kai niekas iš jo giminaičių jos nenorėjo. Tada dar niekas nežinojo, kiek ji verta.

Tačiau jis žiūri į viską pozityviai ir dabar gali džiaugtis geru gyvenimu su mylimąja.

Video anglų kalba:

Reklama