Skip to main content

Moteris nusifilmavo pramoginėje televizijos laidoje. Po jos ji susilaukė labai keistos medikų žinutės, kurie susirūpino jos sveikata pamatę vieną detalę ekrane

Nicole McGuinness per pastaruosius keletą metų išgyveno daug sunkumų. Vienas iš jų buvo kova su smegenų vėžiu, kurį 31-erių moteris sėkmingai įveikė. Ji norėjo toliau laimingai gyventi savo gyvenimą ir ieškojo savo svajonių namo.

Reklama

Būtent tai ir lėmė, kad Nicole nusprendė nusifilmuoti amerikiečių laidoje apie svajonių namų ant jūros kranto paieškas. Populiarią laidą kas savaitę stebi milijonai amerikiečių, tarp kurių buvo ir po ilgos dienos ligoninėje atsipalaiduoti norėjęs gydytojas Erich Voigt.

Vyras specializuojasi kaklo ir galvos chirurgijoje, tad jis iš karto atkreipė dėmesį į keistą detalę. Ant Nicole kaklo kairės pusės jis pastebėjo guzą. Kadangi laidoje Nicole minėjo apie tai, kad jau yra įveikusi vėžį, gydytojui beveik neliko abejonės, kad Nicole serga skydliaukės vėžiu.

Reklama

Jis jautė pareigą kažkaip padėti, tačiau negalėjo sugalvoti kaip. Galiausiai jis nusprendė savo Facebook paskyroje pasidalinti nuotrauka iš laidos ištraukos ir parašyti apie savo įtarimus. Iš tiesų, viešas kreipimasis į internautus padėjo jam perduoti savo žinutę laidos dalyvei.

Reklama

Įraše daktaras parekomendavo nepažįstamajai kuo greičiau pasitikrinti, tačiau vyras visiškai negalėjo nuspėti, ar ji perskaitys jo skubų patarimą ar ne. Tačiau tūkstančių žmonių pasidalinimų dėka daktaro žinutė pasiekė Nicole šeimą.

Moteris kitą dieną apsilankė pas gydytoją ir sužinojo, kad jai iš tiesų skydliaukės vėžys. Nors ši žinia ir buvo siaubinga, Nicole pademonstravo nepakartojamą stiprybę – ji pasiruošusi kovoti iš visų jėgų su šia liga antrą kartą ir išlieka pozityvi.

Reklama

Labiausiai ji jaučia dėkingumą daktarui, kuris išdrįso ir kokiu nors būdu pabandė padėti. Jo pastangos atsipirko ir dabar mergina gali pradėti gydymą prieš tai, kai jai pablogėtų. Ji nė neįsivaizduoja, kiek laiko jai užtruktų, kol ji sužinotų, kad turi tokią problemą.

Reklama

Laimei, Nicole taip pat gavo galimybę asmeniškai padėkoti savo gelbėtojui, kuris tokiu unikaliu būdu sugebėjo padėti, nors neprivalėjo. Gydytojas pademonstravo tikrą atsidavimą savo profesijai ir moralinę pareigą padėti tada, kai akivaizdžiai kažkam to reikia.

Tik toks daktaro akylumas ir pareigos jausmas išgelbėjo moteriai gyvybę. Atsitiktinumas ar ne, tačiau laimei ši istorija baigėsi laimingai.

Reklama