Skip to main content

Nėščia moteris kartu su mylimuoju nuvyko į ultragarsinį tyrimą, tačiau jo metu būsimas tėvas pastebėjo vieną detalę, kuri užgniaužė kvapą

Turbūt daugelis tėvų sutiks, kad nėra nuostabesnio jausmo gyvenime, kaip pirmas pasimatymas su savo vaiku. Juk pagaliau galima ištarti “labas“ mylimam šeimos nariui…

Tačiau gali nutikti ir taip, kad kūdikis Jus aplenks ir pirmasis pasakys “labas“! Skamba neįtikėtinai? Tuomet paskaitykit šios poros iš Didžiosios Britanijos istoriją.

Reklama

Prieš kurį laiką Lucy Bearley ir Stuartui Barrettui gimė nuostabus berniukas. Tačiau jis tapo žinomu visoje šalyje dar prieš savo gimimą.

28-ą nėštumo savaitę Lucy su vyru nuvyko į įprastą ultragarsinį tyrimą, tačiau aktyvus kūdikis nekantravo apie save pranešti tėveliams.

Reklama

Ultragarsinio tyrimo metu berniukas staiga atsisuko ir pradėjo mojuoti, tarsi norėdamas pasisveikinti su mama ir tėčiu.

Iš pradžių tai pastebėjo tik mažylio tėtis, tačiau jis paprašė gydytojos atsukti vaizdo įrašą, kad visi pamatytų tą nuostabią akimirką.

Reklama

Gydytoja ir Lucy taip pat negalėjo patikėti tuo, ką mato… Mažylis akivaizdžiai atsisuko ir pamojavo!

Pora buvo tokia priblokšta, kad pasidalino vaizdo įrašu socialiniame tinkle ir jis greitai išplito visoje šalyje. Jų sūnus sugebėjo išgarsėti dar net negimęs!

Žemiau galite pamatyti šią nuostabią akimirką:

Reklama