Skip to main content

Pora įsivaikino mergaitę, tačiau po trejų metų internete pamatė vieną nuotrauką, kuri akimirksniu užgniaužė kvapą

Amerikiečiai Lisa ir Gene Lumpkins džiaugėsi įsivaikinę du vaikus iš Kinijos, tačiau niekaip negalėjo nustoti galvoti apie kitus našlaičius gyvenančius globos namuose.

Galiausiai jie nusprendė įsivaikinti dar vieną mergaitę Aubrey, kuri kovojo su cerebriniu paralyžiumi ir emocine trauma po to, kai ją vaikystėje skriaudė ir apleido biologinė motina.

Lisa su savo dukra Aubrey
Reklama

Naujuose namuose mergaitė sulaukė daug meilės ir šilumos, o jos veide ir vėl pasirodė šypsena.

Prieš įsivaikinimą Lisa ir Gene susilaukė dviejų biologinių vaikų, todėl dabar jų šeima jautėsi pilna ir laiminga. Tačiau vienas Facebook įrašas viską pakeitė…

Lisa visiškai atsitiktinai pamatė vienos mergaitės nuotrauką, kuri iš išvaizdos labai primenė Aubrey.

“Negalėjau patikėti, kokios jos panašios. Tą akimirką pabudo mano motiniškas instinktas ir buvau tikra, kad jos yra seserys“ – pasakoja moteris.

Reklama

Netrukus Lisos spėjimas pasitvirtino. DNR testas atskleidė, kad mergaitės iš tiesų yra biologinės sesės.

Aubrey sesuo Avery taip pat sirgo cerebriniu paralyžiumi, o Lumpkinsai darė viską, kad sesės pagaliau susitiktų.

Būtent tada pora susidūrė su didelėmis kliūtimis…

Avery su savo naujuoju tėčiu
Reklama

Avery įvaikinimas ir skrydis į JAV kainavo 35 000$, tačiau ne tik pinigai buvo didžiausia problema.

Netrukus mergaitei turėjo sueiti 14 metų, kas reiškė, kad ji taps per “sena“ įvaikinimui. Lisai ir Gene teko reaguoti labai greitai. Netrukus jie pradėjo rinkti lėšas, kad tik laiku pavyktų parsigabenti mergaitę į JAV.

Sutuoktiniams pavyko surinkti 50 000$ ir labai greitai prasidėjo įvaikinimo procesas. Galiausiai jie nuvyko į Kiniją ir parsiskraidino Avery į naujuosius namus.

Reklama

“Joms lemta būti kartu. Mergaitės prisimena, kaip savo dienas leido globos namuose, tačiau jos nežinojo, kad yra seserys“ – pasakoja Lisa.

“Jos pakeitė mano supratimą apie tikrąsias vertybes… Naujas automobilis, pinigai ar deimantinis žiedas nėra svarbiausi dalykai. Daug svarbiau yra padėti likimo nuskriaustiems žmonėms…“.

Kokia nuostabi istorija!

Reklama