Skip to main content

Jauna pora buvo išskirta per prievartą, o jų naujagimė dukra atiduota įvaikinimui. Po 50 metų moteris sulaukė skambučio, kuris jai užgniaužė kvapą

Gražiausiose meilės istorijose viskas paprasta – vaikinas susipažįsta su mergina, jie pamilsta vienas kitą ir sukuria šeimą. Tačiau Karen ir Dennis buvo tik po 15 metų, o jų tėvai darė viską, kad juos išskirtų…

Dennis Vinar buvo populiarus mokyklos sportininkas, kuris pamilo tylią muzikos grupės narę Karen Lehmann. Kiekvieną dieną jis lydėdavo merginą iš mokyklos ir tuo pačiu nešdavo jos klarnetą.

Reklama

“Aš kiekvieną vakarą palydėdavau ją namo. Tekdavo praleisti futbolo treniruotes, tačiau man tai nerūpėjo. Viskas ko norėjau, tai būti šalia Karen“ – pasakoja Dennis.

Po kurio laiko Karen pastojo, o jaunuoliai pradėjo kurti bendro gyvenimo planus. Deja, bet merginos tėvai turėjo kitokių planų…

Jie pasiūlė atsisakyti vaiko ir nutraukti visus santykius Dennisu.

Karen buvo puiki mokinė, kuri svajojo apie studijas universitete, todėl tėvai išsiuntė ją į nesusituokusių motinų centrą, kur ji pagimdė sveiką mergaitę.

Reklama

Tuo tarpu Dennisui buvo pranešta, kad jis negalės pamatyti kūdikio. Tačiau Karen pasirūpino, jog jis galėtų bent kartą apkabinti savo dukrą. Karen dar paklausė Denniso, ar jis norėtų pasilikti kūdikį, į ką jis nedvejodamas atsakė “taip“.

Tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai jie matė savo dukrą…

Reklama

Gyvenimas susiklostė taip, kad jaunuoliai pasuko skirtingais keliais. Dennis įstojo į kariuomenę, o Karen pabaigė studijas universitete.

Dennis niekada nepamiršo savo gyvenimo meilės, tačiau visus jo bandymus susisiekti su Karen blokavo jos tėvas.

Galiausiai jie susituokė su kitais žmonėmis ir tęsė savo gyvenimus. Tačiau net ir tada nepamiršo vienas kito…

Po kurio laiko Dennis sužinojo, jog Karen gyvena gretimame rajone. Vyras beldėsi į visas duris tame rajone, tačiau savo gyvenimo meilės taip ir nerado.

Prireikė net 50 metų, kol jų keliai ir vėl susikirto. Dennis buvo išsiskyręs, o Karen – našlė. Tuomet vyro draugas pakvietė jį prisijungti prie LinkedIn platformos.

“Į svetainės paiešką įvedžiau Karen Lehmann ir sustingau. Pamačiau savo meilės profilį“ – ašaras tramdymas pasakojo Dennis.

Karen profilyje buvo ir jos telefono numeris, todėl Dennis nieko nelaukęs jai paskambino.

Reklama

Labai greitai Dennis išvyko pas Karen į Sietlą, o vos po trijų dienų pora sumainė žiedus. Tačiau jiems trūko dar vienos dėlionės detalės – dukros.

Sutuoktiniai kreipėsi į įvaikinimo agentūrą ir surado savo dukrą Jean Voxland.

Reklama

“Įsivaizduokite, kad jums 55 metai ir sužinote, kad tėvai jūsų ieško! Pirmą kartą susitikus, mano širdis daužėsi lyg pašėlusi“ – pasakoja Jean.

Prireikė daugiau nei 50 metų, tačiau šeima ir vėl pilna…

Daugiau apie šią gražią istoriją galite pamatyti vaizdo įraše:

Reklama