Skip to main content

Vos gimusi ši mergaitė buvo atiduota įvaikinimui. Tačiau po 50 metų ji sužinojo biologinių tėvų tapatybę ir padarė neįtikėtiną dalyką

Jaunystėje kiekvienas žmogus padaro klaidų. Tačiau tikrai mažai kas pasakytų, kad nekaltą jaunystės meilę galima vadinti klaida. Joe Cougill ir Donna Horn gali paliudyti, kad laikais, kai jie buvo paaugliais, daug dalykų buvo laikoma klaidomis, blogybėmis ir dėl gero įvaizdžio visuomenėje šeimos buvo pasiryžusios tikrai siaubingiems dalykams.

Reklama

Joe buvo perspektyvus sportininkas ir labai populiarus vaikinas mokykloje. Donna buvo taip pat iš populiariųjų rato, kurį sudarė palaikymo komandos šokėjos. Jų meilė iš tiesų buvo tyra ir nekalta, tačiau netikėtas Donnos nėštumas buvo tai, kas sujaukė jų abiejų gyvenimus. Susilaukti kūdikio mokykloje reiškė ne tik grėsmę nebaigti mokslų, tačiau ir didelę gėdą visuomenės akyse.

Šeštajame dešimtmetyje JAV ir kitur pasaulyje egzistavo kultūra, kuri labai žemindavo netekėjusias ir jaunas merginas, kurios pastoja. Donnai besilaukiant, poros likimas buvo sprendžiamas jų tėvų. Liūdniausia buvo tai, kad abiejų jaunuolių tėvai sutarė atsikratyti kūdikio ir jėga išskirti įsimylėjelius. Donna pagimdžiusi net nepamatė mergaitės, kuri iš karto buvo perduota įvaikinimui.

Reklama

Donna ir Joe nuo to laiko vienas kito nematė. Mažylė, kuri gimė iš nekaltos ir jaunos paauglių meilės pateko į šeimą, kuri ją labai mylėjo. Jai buvo suteiktas Lauros Mabry vardas. Mergaitė iš tiesų gyveno nuostabų gyvenimą labai rūpestingoje šeimoje, kuri nuo mažų dienų tik pozityviai pasakojo jai apie jos biologinius tėvus.

Reklama

Laura žinojo, kad ji gimė dviems jaunuoliams, kurie dėl savo amžiaus ir tėvų spaudimo privalėjo ją atiduoti įvaikinimui. Moteris užaugo be absoliučiai jokio kartėlio biologiniams tėvams, tačiau smalsumo savyje ji niekada negalėjo paslėpti. Tad po daugiau nei 50 metų, kai technologijos neįtikėtinai pasistūmėjo, Laura nusprendė atlikti vieną populiariausių bet kam prieinamų DNR testų.

Jo rezultatai yra saugomi ir kaupiami milžiniškoje duomenų bazėje, kurioje ieškoma kitų DNR kodą atitinkančių asmenų. Būtent tokiu būdu Laura lengvai rado savo biologinę mamą Donną. Jos neskubino įvykių ir pradėjo bendrauti laiškais ir žinutėmis. Tačiau tarpusavio ryšio apgauti buvo neįmanoma. Moterys labai greitai sukūrė šiltus santykius ir net sustiko. Pirmojo susitikimo metu Donna paklausė dukros, ar jai smalsu sužinoti, kas yra jos biologinis tėvas.

Reklama

“Žinoma”- atsakė Laura ir sužinojo apie Joe Cougill tapatybę. Taip netrukus Laura susisiekė ir su Joe, kuris nuo pirmų minučių buvo labai laimingas, sužinojęs apie laimingą savo dukros likimą.

Turėtum būti tikra gražuolė, jei esi panaši į savo mamą” – juokavo vyras. Laura taip pat lengvai užmezgė ryšį su biologiniu tėvu, kuris visą gyvenimą, kaip ir Donna, galvojo apie dukrą, kurią kadaise jie buvo priversti apleisti.

Reklama

Joe prisipažino dukrai, kad visus šiuos metus jis galvojo ne tik apie ją, tačiau ir apie pirmąją savo meilę – jos mamą. Tada Laura pasiūlė tėvui susisiekti su ja ir davė jos numerį. Tai buvo kažkas nuostabaus, nes du kadaise išskirti įsimylėjėliai iš karto pajuto niekur nedingusį ryšį ir pradėjo bendrauti it senais laikais.

Donna buvo tapusi du kartus našle, o Joe buvo išsiskyręs vienišius. Būtent tokia abiejų situacija buvo ideali tam, kad atkurtų kadaise sugriautus planus būti kartu. Praėjus daugiau nei 50-čiai metų du mokyklos įsimylėjėliai buvo kartu.

Ši istorija sužavėjo tūkstančius žmonių ir apie šios šeimos naują sąjungą panoro papasakoti net per televiziją. Po kurio laiko pora susituokė, o Laura, visiškai to nesitikėjusi, tapo piršle, kuri sujungė vis dar vienas kitą mylinčius du žmones.

Reklama