Skip to main content

Po mamos mirties mergaitė į mokyklą ateidavo nuolat susivėlusi. Tačiau vieną kartą ji grįžo namo su nuostabia šukuosena, o jos tėtis sužinojo neįtikėtiną dalyką

Mažai kas galėtų pasiginčyti, kad mama yra pats svarbiausias žmogus kiekvienos mergaitės gyvenime. Būtent iš mamų dukros daugiausiai išmoksta gyvenimo ir kitų įgūdžių. Tik mama yra ta, kuri geriausiai pažįsta savo vaiką ir žino, ką jam reikia duoti.

Jos įskiepija pagrindines gyvenimo vertybes, kurios formuoja būsimą moterį. 11-metė Isabella Pieri labai brangino savo santykius su mama, tačiau negailestingas likimas lėmė, kad mergaitei sulaukus vos 9-erių teko išgyventi labai skaudų praradimo jausmą.

Reklama

Dėl itin retos smegenų ligos mergaitės mama mirė, o jos tėčiui Philipui teko prisiimti abiejų tėvų roles. Tokią pat skaudžią mylimos moters netektį išgyvenęs vyras susidūrė su sunkumais, kurių jis niekada gyvenime neturėjo. Jis sukosi taip, kaip galėjo. Viena iš užduočių, su kuriomis jam nesisekė – tai padėti dukrai susiruošti į mokyklą ir sušukuoti jos plaukus.

Isabellės mama labai mėgo rytais išlydėti gražiai suruoštą dukrą, tačiau Phillip neturėjo žalio supratimo, kaip pinti kasas ar net surišti paprastą uodegėlę. Nors tėvas bandė susitarti su dukra, kad ši būtų labiau savarankiška ir pabandytų viską pasidaryti pati, mamos ir tuo pačiu metu geriausios draugės netekusi mergaitė nesugebėjo to padaryti. 

Reklama

Isabella taip pat labai pyko ant tėčio, kuris netyčia išpešdavo plaukų juos šukuojant. Būtent dėl to mergaitė į mokyklą pradėjo eiti su palaidais, susivėlusiais plaukais. Tačiau vieną rytą eidama į mokyklinį autobusą ji pamatė, kaip autobuso vairuotoja Tracey pynė kasas jos bendraklasei.

Reklama

Mergaitė iš pradžių kuklinosi prieiti ir paprašyti jai supinti plaukus, tačiau ji negalėjo atsispirti tam norui, nes Tracey mokėjo pinti gražiausias kasas. Moteris išgirdusi Isabellės prašymą iš karto sutiko padėti, o trumpo pokalbio metu ji sužinojo apie mergaitės netektį ir tai, ką ji išgyvena nuo to laiko.

Tracey prižiūrėti mergaičių plaukus yra tikras malonumas, tačiau ji žinojo, kad jos maža pagalba mergaitei duoda kur kas daugiau, nei tik gražią išvaizdą. Mergaitėms reikia moters jų gyvenime, tad autobuso vairuotoja džiaugiasi, kad gali atstoti tą vaidmenį nors kelioms minutėms per dieną.

Reklama

Nuo tos dienos Isabella tapo kur kas savarankiškesnė. Dabar ji sugeba pati išsišukuoti plaukus ir kasdien atėjus į autobusą ji didžiuojasi sulaukus komplimentų iš Tracey. Tėtis taip pat pamatė, kaip jo dukra šių šukuosenų dėka transformavosi ir vėl tapo laiminga mergaite.

Jis negalėjo žodžiais išreikšti to dėkingumo, kuris kyla dėl palengvintos naštos. Vyras sunkiai patikėjo tuo, kad visiškai svetimas žmogus jo dukrai gali pademonstruoti tokį gerumą. Geriausia yra tai, kad net mokytojai pastebėjo pozityvius pokyčius mergaitės elgesyje ir jos mokymosi rezultatuose.

“Aš kasdien nekantrauju važiuoti į mokyklą, nes žinau, kad Tracey padės man gražiai supinti plaukus. Kasdien ji padaro vis kitokią šukuoseną, o tai mane padaro labai laimingą”- su šypsena pasakoja Isabella.

Akivaizdu, kad mergaitei tai labai svarbu.

Kai kažkas paklausė autobuso vairuotojos, kodėl ji taip noriai padeda mergaitėms su plaukais, moteris atskleidė labai jautrią paslaptį. Prieš 7 metus jai buvo diagnozuotas krūties vėžys, kuris sujaukė visą gyvenimą. Nors moteris įveikė kovą su liga, nuo to laiko ji visada galvojo apie tai, kas pasirūpintų jos dukromis, jei ji netikėtai mirtų.

Būtent todėl moteris užjaučia tokius vaikus, kaip Isabella ir jaučia pareigą padėti, kad ir tokiu nedideliu, bet gražiu poelgiu. Nors tai buvo mažytis geras darbas, Isabellai tai reiškė labai daug. Tracey ir Isabellės istorija tik dar kartą paliudija, kad maži geri darbai gali pakeisti kitų gyvenimą kur kas daugiau, nei milžiniškos aukos.