Skip to main content

Vaikinas nesuprato, kodėl močiutė niekada nerodė nuotraukų iš savo jaunystės. Tačiau po jos mirties paaiškėjo neįtikėtina tiesa

Johnny Quan apie savo mylimos močiutės praeitį sužinojo tik po jos mirties. Taip nutiko todėl, kad moteris visą laiką slėpė apie savo ankstesnį gyvenimą nuo artimų žmonių.

Reklama

2020 m. pradžioje Leung Ping mirė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tuo metu moteriai buvo 94-eri metai. Leung turėjo labai didelį nuotraukų albumą, apie kurį nebuvo pasakojusi nei vienam iš savo artimųjų. Po močiutės mirties Johnny rado tą albumą ir sužinojo, kaip močiutė gyveno tarp 1940 ir 1960 metų. Paaiškėjo, kad jaunystėje ji buvo neįtikėtinai graži moteris ir didelė žvaigždė.

Leung Ping gimė Šanchajuje ir nuo mažų dienų susidomėjo tuo metu itin populiariu muzikos žanru Shidaiqu. Tai Kinijos liaudies muzikos ir amerikietiško džiazo mišinys. Tiesa, komunistams šis muzikos stilius labai nepatiko ir greitai buvo uždraustas. Tuo metu moteris nusprendė emigruoti iš savo gimtosios šalies.

Reklama

Leung Ping persikėlė gyventi į Honkongą, kurį tuo metu kontroliavo britų kariuomenė. Moteris ir toliau tęsė savo dainininkės karjerą, dirbo reklaminiu modeliu, bei dalyvavo įvairiuose grožio konkursuose. Johnny labai nustebo, kai pamatė savo močiutę stovinčią šalia puikiai visame pasaulyje žinomos aktorės Elizabeth Taylor.

Reklama

Po kurio laiko moteris persikėlė gyventi į Singapūrą. Čia ji ir toliau tęsė daininkės ir modelio karjeras. Būtent šioje šalyje moteris sutiko savo būsimą vyrą, bei susilaukė dukros – Johnny mamos.

Vėliau pora persikėlė gyventį į Kaliforniją. Būtent Jungtinės Amerikos Valstijos ir tapo pagrindiniais šeimos namais. Čia Leung Ping pradėjo gyventi įprastą šeimyninį gyvenimą ir sulaukusi garbingo amžiaus mirė.

Reklama

Vaikinas žiūrėjo į įvairias močiutės nuotraukas ir negalėjo sulaikyti ašarų….

Reklama

Tik po močiutės mirties Johnny sužinojo, koks nuostabus ir turiningas jos gyvenimas buvo jaunystėje. Anūkas nuskanavo daugybę nuotraukų iš močiutės jaunystės ir pasidalino jomis internete.

Reklama