Skip to main content

Daugelis nesuprato, kodėl vyras po žmonos mirties pradėjo sodinti tūkstančius medžių šalia namų. Po beveik 20 metų paaiškėjo našlio paslaptis

Janet ir Winston Howes be galo mėgavosi gyvenimu didelėje fermoje. Gamtą mylinti pora negalėjo pasvajoti apie geresnę vietą gyvenimui. Šioje fermoje jie kartu praleido net 33 metus, kol Janet sveikata staiga ir netikėtai sušlubavo.

Reklama

Po kurio laiko moteris mirė dėl širdies ydos, sulaukusi vos 50-ies. Ši netektis pakeitė Winston gyvenimą. Jis labai ilgėjosi savo žmonos, tačiau jis ir toliau privalėjo prižiūrėti ūkį, nesvarbu, ar turi tam ūpo. Jo šeima pastebėjo, kad praėjus porai metų nuo Janet mirties Winston gausiai apsodino šalia fermos esantį žemės lopinėlį.

Niekas nesuprato, kodėl Winston tai daro ir kokie yra jo tikslai. Pats vyras nesidalijo savo idėjos detalėmis, tad prireikė beveik 17 metų, kol jo idėja buvo pastebėta. Mažas miškelis šalia vyro fermos niekuo nesiskiria nuo kitų, jeigu žiūrėsime nuo kelio. Tačiau pakilus į orą, atsiveria nepakartojamas ir labai jautrus vaizdas.

Reklama

Vyras per ilgus metus pasodino apie 6000 ąžuolų, o žemės viduryje jis suformavo širdies formos lauką. Ši Winston paslaptis nebūtų išaiškėjusi niekam, jei ne vienas oreivis, visiškai atsitiktinai skridęs netoliese oro balionu. Jis padarė nuostabaus reginio nuotrauką ir ją paskelbė internete.

Reklama

Netrukus apie Winston projektą kalbėjo visa Jungtinės Karalystės žiniasklaida, o našlys buvo pastūmėtas papasakoti savo meilės istoriją. Jo projektas buvo iš tiesų unikalus ir labai gerai apgalvotas. Vyras net pasistengė, kad širdies galiukas būtų nukreiptas į pusę namų, kuriuose Janet užaugo.

Kita simbolinė šios širdies reikšmė buvo tai, kad Janet mirė dėl širdies ydos. Winston tapo aktyvus nacionalinės britų organizacijos “British Heart foundation” rėmėju. Ši organizacija rūpinasi, kad šalyje būtų kuo daugiau atliekama mokslinių tyrimų, kurių dėka širdies ligos būtų laiku ir efektyviai gydomos ir būtų išgelbėta kuo daugiau gyvybių.

Reklama

Galiausiai, akivaizdu, kad širdis yra jų didelės meilės simbolis, į kurį, anot Winston, Janet gali žiūrėti iš dangaus. Šioje ramybės oazėje vyras praleidžia daug laiko prisimindamas senus gerus laikus su mylimaja. Pavasarį Winston širdies viduryje prie suoliuko sodina daug narcizų – mėgstamiausių Janet gėlių.

Reklama

Greitai istorijai pasklidus po visą pasaulį, Winston pasijuto, kad jis yra tikrai nevertas visų komentarų ir pagyrų už savo darbą.

“Aš tiesiog ją labai mylėjau ir vis dar myliu” – sakė našlys.

Ši nuostabi istorija tik dar kartą įrodo, kad tikra meilė egzistuoja…

Reklama