Skip to main content

Po netikėtos žmonos mirties vyras liko su septyniais vaikais. Tačiau vieną dieną daugiavaikis tėvas sulaukė žinios, kuri sugraudino iki ašarų

Tai buvo įprasta amerikiečio Dakotos Nelsono diena, kai jis darbavosi savo garaže. Tačiau sugrįžęs į namus vyras pamatė siaubingą vaizdą, kuris pakeitė šeimos gyvenimą visiems laikams. Jo žmona Ream gulėjo be sąmonės ant grindų. Moters veidas buvo mėlynas ir atrodė, kad ji nekvėpuoja.

Reklama

Dakota nedelsdamas pradėjo gaivinti žmoną, prieš tai liepęs vienuolikmečiui sūnui iškviesti greitąją pagalbą. Vis dėlto Ream smegenys praleido net 20 minučių be deguonies ir ji paniro į komą. Po dviejų savaičių moteris mirė. Gydytojai taip ir negalėjo pasakyti, kas sukėlė moters mirtį…

Visi šeimos rūpesčiai krito ant vyro pečių. Jis su žmona susilaukė septynių vaikų, kurių amžius svyruoja nuo 1 iki 16 metų.

Reklama

Dakota neturėjo daug laiko gedėti, nes reikėjo pasirūpinti nepilnamečiais vaikais. Daugiavaikis tėtis dirbo per tris darbus, kad tik apmokėtų visas sąskaitas.

Prisistatyti nenorėjęs žmogus išgirdo šeimos istoriją ir nusprendė jai padėti šiuo itin sunkiu laikotarpiu.

Vyrui buvo įteiktas raštelis su specialia dovana nuo “paslaptingojo Kalėdų senelio“.

Reklama

Šeimos galva net nenutuokė, kad dovanojama suma siekia net 10 000$. Šie pinigai itin padėjo šeimai sunkiu laikotarpiu.

Vyras negalėjo sulaikyti ašarų, kai pamatė, kokia įspūdinga suma yra dovanojama. Galima tik įsivaizduoti, kiek tai daug reiškia šiai šeimai!

Vėliau Dakota parašė viešą laišką:

“Sunku rašyti šį laišką, nes man visiškai trūksta žodžių. Net negaliu nusakyti, kokie esame dėkingi už šią dovaną. Ačiū, kad padėjote mano šeimai šiuo ypatingai sunkiu laikotarpiu. Jūs šias Kalėdas pavertėte ypatingomis“.

Reklama