Skip to main content

Atleista valytoja galvojo, kad eina tvarkyti butą paskutinį kartą. Tačiau sulaukė labai netikėtos staigmenos, kuri iš karto pravirkdė

Koronaviruso pandemija palietė milijonų žmonių gyvenimus. Įvairūs ribojimai privertė užsidaryti ne vieną tūkstantį verslų, o daugybė žmonių liko be darbo ir sunkiai galėjo sudurti galą su galu. Toks sunkus gyvenimo išbandymas teko ir mūsų istorijos herojei Rosai.

Reklama

Moteris dirbo namų tvarkytoja viename Niujorko pastate, o ją pažinojo absoliučiai visi to namo gyventojai. Net 20 metų Rosa puikiai atliko savo darbą ir buvo mylima, bei gerbiama visų namo gyventojų. Viskas buvo iki tol, kol neprasidėjo koronaviruso pandemija ir moteris neteko darbo.

Dėl pinigų stygiaus Rosa neišgalėjo susimokėti už buto nuomą ir teko persikraustyti pas seserį. Tačiau vieną dieną moteris sulaukė skambučio iš savo buvusio darbdavio, kuris paprašė atvykti į jos anksčiau tvarkytą pastatą. Rosa kartu su vadybininku pakilo į viršutinį aukštą ir užėjo į tuščią butą, kurį reikėjo sutvarkyti.

Reklama

Rosa žavėjosi erdviais kambariais ir dvejomis terasomis bei sakė, kad naujiesiems šeimininkams šis butas labai patiks. Apėjusi visą butą moteris šiek tiek pasimetė. Ji taip ir nesuprato, ko iš jos bus prašoma.

Reklama

Buto apžiūrą moteris užbaigė didelėje virtuvėje, kur jos laukė nekilnojamo turto agentas. Vyras pasakė, kad per visus šiuos metus Rosa atliko puikų darbą ir dabar namo gyventojai nori už tai atsidėkoti. Pastarasis laikotarpis buvo labai sunkus Rosai ir jos šeimai, tad ją mylintys žmonės norėjo padaryti ką nors gražaus.

Galiausiai nekilnojamo turto agentas atskleidė didžiąją paslaptį. Butas, kurį ką tik moteris apžiūrėjo, buvo išnuomotas jai dvejiems metams. Namo gyventojai padengė visus nuomos kaštus, tad Rosai beliko pasirašyti dokumentus ir pasiimti raktus.

Reklama

Galima tik spėlioti, kas tuo metu dėjosi moters galvoje, tačiau aiškiai matėsi, kad to ji tikrai nesitikėjo. Rosa netgi pasakė, kad tai yra per didelė dovana ir ji negali jos priimti. Netrukus moters skruostais pradėjo riedėti laimės ašaros…

Reklama

Vos per kelias dienas moters istorija apskriejo visą pasaulį, o milijonai žmonių buvo sužavėti namo gyventojų gerumu. Jie ištiesė pagalbos ranką, kai Rosai to labiausiai reikėjo.

Nuostabios istorijos vaizdo įrašas:

Reklama