Skip to main content

Moteris pabandė nutildyti paaugles, kurios triukšmavo kino salėje. Po kelių dienų ji sulaukė netikėtos žinutės nuo jų mamos

Socialiniai tinklai turi milžinišką galią šiuolaikinėje visuomenėje, nes dalintis informacija galime kur kas lengviau, nei bet kada anksčiau. Tuo puikiai galėjo įsitikinti ir Rebecca Boyd, kuri susidūrė su savanaudėmis paauglėmis. Moteris kartu su savo dukra buvo kino teatre, tačiau malonų laiko praleidimą aptemdė nepagarbus paauglių elgesys.

Reklama

Filmo metu už Rebeccos sėdinčios dvi paauglės nuolat juokėsi, triukšmavo, bei spardė moters kėdę. Išsekus kantrybei, Rebecca atsisuko į merginas ir jas sudrausmino. Moteris pabrėžė, kad ji ir jos dukra taip pat susimokėjo už filmo bilietus ir nori ramiai pasimėgauti filmu. Tačiau paauglės į sudrausminimą nereagavo ir juokėsi toliau.

Pasibaigus filmui Rebecca priėjo prie merginų ir pasakė tai, kas jas labai sugėdino.

“Mano vyras neteko darbo ir šiandien greičiausiai buvo paskutinis kartas kuriam laikui, kai aš galėjau nusivesti dukrą į filmą. Tačiau jūs viską sugadinote“.

Apie nemalonų incidentą savo mamai papasakojo merginų brolis, kuris kartu buvo kino salėje.

Reklama

Merginų mama pasijuto labai gėdingai dėl tokio nepagarbaus dukrų elgesio. Ji parašė viešą atsiprašymą savo Facebook paskyroje, tikėdamasi, kad jis pasieks kino teatre buvusią moterį.

Reklama

Savo įraše moteris nuoširdžiai atsiprašė dėl dukrų elgesio ir garantavo, kad merginos bus atitinkamai nubaustos. Ji taip pat pridūrė, kad dukros asmeniškai atsiprašys moters už savo nepagarbų elgesį ir iš savo kišenpinigių turės sumokėti už kino bilietus kitam kino seansui.

Facebook įrašu pasidalino daugybė žmonių ir po kurio laiko jis pasiekė Rebeccą. Moterys susitiko gyvai ir tarp jų užsimezgė tikra draugystė. Jos pasidalino, kad abi turi panašias auklėjimo vertybes ir visada siekia atsiprašyti dėl savo atžalų netinkamo elgesio. Tuo tarpu merginos atsiprašė Rebeccos ir gavo gerą gyvenimišką pamoką.

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama