Skip to main content

Po tėvo mirties mergina ir toliau siuntė žinutes į jo telefono numerį. Po 4 metų ji patyrė šoką, kai sulaukė atsakymo

Amerikietė Chastity Patterson buvo labai artima su savo tėčiu Jason. Nors iš tiesų jis buvo tik patėvis, tačiau mergina jį laikė pačiu tikriausiu tėvu. Jie bendraudavo kasdien, net ir tą lemtingą dieną, kai Jason žuvo siaubingoje avarijoje.

Reklama

Jaunai merginai buvo be galo sunku netekti artimo žmogaus, su kuriuo ji dalinosi savo gražiausiais gyvenimo įvykiais. Tuo metu Chastity buvo vos 19 metų ir ji ką tik buvo įstojusi į universitetą.

Mergina sunkiai susitaikė su Jasono netektimi, todėl ir toliau kiekvieną dieną rašė žinutes jo telefono numeriu. Chastity dalinosi savo visais džiaugsmais ir liūdesiu. Tokiu būdu mergina bent šiek tiek jautė, kad jos tėtis vis dar šalia.

Paskutinė žinutė, po kurios mergina sulaukė atsakymo, buvo tokia:

“Labas, tėti! Ryt ir vėl bus sunki diena. Praėjo jau 4 metai po tavo mirties, tačiau apie tave galvoju kiekvieną dieną. Per šį laikotarptį nutiko daug įvairių dalykų, tačiau tu viską žinai, juk kasdien apie tai pasakoju. Po to laiko, kai įveikiau vėžį, daugiau nesirgau. Pažadėjau labiau rūpintis savimi ir savo pažado laikausi. Pabaigiau mokslus su pagyrimu, įsimylėjau ir patyriau skaudžias skyrybas. Greičiausiai tu jį būtum užmušęs… Tačiau aš atsistojau ant kojų ir tapau dar stipresne moterimi“.

Reklama

Toliau žinutėje Chastity pasakojo apie visus išgyvenimus ir ir nerimą dėl ateities. Apie tai, kad ji nori vaikų ir kaip liūdės, kad nebus jo šalia, kai ji žengs prie altoriaus. Mergina tradiciškai savo žinutę užbaigė žodžiais: “Myliu tave ir labai tavęs pasiilgau“.

Reklama

Tačiau po keturių metų mergina pagaliau sulaukė atsakymo:

“Labas, brangioji. Aš nesu tavo tėtis, bet visus šiuos metus gavau tavo žinutes. Pradėjau jų laukti kiekvieną rytą ir vakarą. Mano vardas Brad ir aš taip pat savo dukros netekau per autoavariją 2014-aisiais. Tavo žinutės leido man nepalūžti. Kai tu man parašydavai, aš žinojau, kad tai žinutė nuo Dievo. Užjaučiu dėl tavo tėčio netekties. Aš išklausiau tave visus šiuos metus ir stebėjau, kaip tu augi ir susidoroji su daugiau negandų nei kas nors kitas. Norėjau atrašyti tau daug kartų, tačiau nenorėjau sudaužyti tavo širdies.

Tu esi nuostabi moteris ir aš labai norėčiau, kad mano dukra būtų tapusi tokia, kaip tu. Ačiū už kasdienes žinutes. Tu man primeni, kad Dievas egzistuoja ir kad aš nesu kaltas dėl savo dukros mirties. Jis man davė tave, mano angelą, tačiau žinojau, kad ši diena ateis. Viskas bus gerai, laikykis ir ženk pirmyn kasdien ir dalinkis savo šviesa, kurią Dievas tau davė. Man labai gaila, kad turi išgyventi įvairias negandas, tačiau jei tai pagelbės – aš labai tavimi didžiuojuosi”.

Reklama

Paaiškėjo, kad po Jasono mirties jo numeris buvo perduotas kitam vartotojui ir Chastity žinutes gavo Brad. Šis sutapimas buvo toks neįtikėtinas, kad mergina juo pasidalino savo Facebook paskyoje.

Chastity įrašas apskriejo visą pasaulį ir netrukus šia istorija susidomėjo žiniasklaida.

Likimas gali būti visiškai nenuspėjamas…