Skip to main content

Sutuoktiniai įsivaikino berniuką, kurį pagimdė sunkiai besiverčianti paauglė. Tačiau po šešių metų pora sulaukė skambučio iš biologinės mamos ir patyrė šoką

Joseph ir Shanna Weight santykiai visada žavėjo aplinkinius. Jų meilė buvo akivaizdi visiems, kas matė tai, kaip jie rūpinasi vienas kitu ir džiaugiasi suradę vienas kitą. Tačiau jų svajonė turėti vaikų buvo pasmerkta neišsipildymui.

Reklama

Jie stengėsi metų metus, tačiau vieną dieną jie išgirdo skaudžią daktarų išvadą – jie buvo nevaisingi. Tad natūralu, kad jie nusprendė pakoreguoti savo tikslus ir savo šeimą papildyti jie nusprendė įsivaikinimo būdu. Tai buvo ilgas ir pilnas sudėtingumų kelias, tačiau po kurio laiko jie buvo patvirtinti kaip potenciali pora įvaikinimui.

Tada į jų gyvenimą atėjo mažylis Milo. Jie jį įsimylėjo iškart ir suprato, kad elgiasi teisingai. Jie net nusprendė palaikyti ryšį su Milo biologine mama, kuri savo sūnų atidavė įvaikinimui dėl to, kad pagimdė būdama labai jauna. Milo gimė mamai, kuri buvo vos 18-iolikos.

Reklama

Mergina pati užaugo daugiavaikėje šeimoje, kurioje visi vaikai buvo nuo skirtingų tėčių. Ji neturėjo nei galimybių, nei supratimo, kaip auginti vaiką. Ji tik džiaugėsi, kad Milo pateko į labai mylinčių ir rūpestingų žmonių glėbį. Tiek ji, tiek Joseph ir Shanna jautė, kad elgiasi teisingiausiai.

Reklama

Ėjo metai, Milo augo, o Joseph ir Shanna buvo nepaprastai laimingi. Štai tada įvyko stebuklas – Shanna pastojo, nors gydytojų išvados sakė, kad tai neįmanoma. Šeimoje gimė naujas jos narys – berniukas vardu Nash. Pora jau buvo pradėję galvoti apie antro vaiko įvaikinimą, tačiau Dievas atsiuntė jiems ilgai lauktą stebuklą.

Nors Nash buvo poros biologinis sūnus, jie nedrįso skirstyti savo vaikų į savo ir ne savo. Jie mylėjo juos vienodai stipriai. Po metų, kai Milo buvo jau šešeri, jie gavo skambutį iš įvaikinimo agentūros, su kuria jie bendradarbiavo prieš sutinkant Milo. Skambutis vyko Milo biologinės mamos prašymu.

Reklama

Darbuotoja atskleidė jiems naujieną, kuri juos išmušė iš vėžių. Jie sužinojo, kad Milo biologinė mama yra vėl nėščia ir nori kad būtent jie įsivaikintų ir dar negimusį jos kūdikį. Jauna mergina norėjo, kad ši nuostabi pora pasirūpintų ir Milo sesute, kuri jau greitai turėjo ateiti į šį pasaulį.

Reklama

Tai buvo didelis šokas abiems tėvams, nes daugiau vaikų nei 2 jie neplanavo turėti. Kad ir kiek džiaugsmo atneša mažyliai, vaikams auginti reikia ir išteklių. Tačiau sužinojus, kad gims mergaitė, juose pabudo noras be dviejų sūnų turėti ir dukrelę.

Tad taip jie į savo šeimą pasitiko Onni Pearl, mažąją Milo sesutę. Abu berniukai buvo labai laimingai ir savo naują šeimos narę pasitiko su džiaugsmu. Vaikai buvo nepaprastai švelnūs ir rūpestingi su trapia sesute. Joseph pripažino, kad niekada to neplanavo, tačiau savo gyvenimo jis nekeistų nė už ką ir yra be galo laimingas augindamas tris nuostabius vaikus.

Gyvenimas iš tiesų yra nenuspėjamas, neretai planai ne tik žlunga, tačiau keičiasi taip, kaip mes nė nesapnavome. Štai taip likimas lėmė, kad kadaise nevaisinga pora šiandien turi triukšmingus, gyvybingus ir kupinus džiaugsmo namus, kuriuose bėgioja net 3 laimingi vaikai. Ši pora taip pat tapo įkvėpimu šimtams porų, kurios dvejojo dėl įvaikinimo, tačiau žiūrint į šios nuostabią šeimą aišku – duoti šansą vaikams būti laimingiems visada verta.

Reklama