Skip to main content

Septynmetis išsiuntė dovaną nepažįstamai mergaitei kitame pasaulio gale ir vėliau apie tai pamiršo. Tačiau po 10 metų jis sulaukė žinutės, kuri visiškai pribloškė

2000 m. septynmetis amerikietis išsiuntė kalėdinę dovanų dėžutę mergaitei iš Filipinų, o po daugybės metų šis veiksmas virto gražia meilės istorija, kuri labiau primena romantišką filmą. Bet tai įvyko realiame gyvenime!

Reklama

Tuomet septynmetis Tyrel Wolfe dalyvavo gražioje kalėdinėje akcijoje. Siuntėjai siųsdavo įvairius mokyklinius daiktus, mažus žaislus, laišką ir savo nuotrauką mažoje batų dėžutėje. Berniukas pasirinko savo kaubojaus stiliaus nuotrauką, įdėjo ją į dėžutę, o siuntinys buvo išsiųstas į Filipinus. Tyrel jau buvo pamiršęs šį savo poelgį, tačiau 2009 m. socialiniame tinkle Facebook gavo kvietimą draugauti nuo Joanos Marchan. Tada vaikinas nei priėmė, nei atmetė kvietimą draugauti.

Po kelių mėnesių jis nusprendė priimti kvietimą, nes buvo smalsu sužinoti, kas yra ši mergina iš kito pasaulio galo. Joana papasakojo apie tai, kaip ji gavo batų dėžutę. Ji netgi išsiuntė padėkos laišką, tačiau jis taip ir nepasiekė Tyrel namų. Vaikinas paprašė mamos patvirtinti, ar tai tiesa, o ji prisiminė šią gražią akciją. Taip jaunuoliai ir toliau bendravo Facebooke.

Reklama

Jaunuoliai ilgai bendravo internete, kol galiausiai suprato, kad turi daug ką bendro ir nusprendė susitikti gyvai. Tyrel sutaupė pakankamai pinigų ir nusipirko bilietus į Manilą. Vaikinas labai jaudinosi, nes niekada nebuvo keliavęs vienas, tačiau Joana jį pasitiko oro uoste ir jaunuoliai pagaliau susitiko gyvai.

Tyrel buvo sukrėstas, kokiomis sąlygomis teko gyventi Joanai ir jos šeimai. Visi aštuoni šeimos nariai miegodavo ant grindų mažame name. Jaunuoliai praleido 10 dienų kartu ir nežinojo, kada vėl pavyks susitikti. Tačiau Tyler pažadėjo dar sugrįžti.

Reklama

Jaunuoliai ir toliau kiekvieną dieną bendravo internetu, kol galiausiai pamilo vienas kitą.

Kai Tyrel sugrįžo, jis paprašė Joanos tėvo leidimo vesti dukterį. Tėvas palaimino santuoką, tačiau mama prieštaravo. Ji buvo įsitikinusi, kad jie yra per jauni tuoktis. Tada į Manilą atvyko ir vaikino tėvas, kuris sugebėjo įtikinti Joanos mamą.

Poros vestuvės buvo surengtos Tyrel tėvų rančoje. Nuotakos tėvai, dėl problemų susijusių su vizomis, negalėjo dalyvauti šventėje, tačiau vėliau vestuvės buvo dar kartą iškeltos ir Filipinuose.

Tyrel ir Joana spėjo susilaukti ir kūdikio, o ši meilės istorija verčia žavėtis!

Reklama