Skip to main content

Naktiniame klube vaikinas nusprendė sugriebti nepažįstamai merginai už sėdmenų. Tačiau jos atsakas visus pribloškė

Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau naktiniuose klubuose ir festivaliuose yra dažnai priekabiaujama prie merginų. Tai nepriimtinas ir labai bjaurus dalykas, apie kurį reikia kalbėti garsiai.

Reklama

Neretai prie moterų priekabiaujantys vyrai išsisuka, nes daugelis nukentėjusių nenori arba bijo pranešti apie šiuos nemalonius incidentus.

Tačiau Krystal Olsen ne iš tų moterų, kuri leisis žeminama.

Prieš kurį laiką Krystal lankėsi naktiniame klube, tačiau vakaro linksmybės virto dideliu konfliktu. Viskas prasidėjo nuo to, kai pro šalį einantis nepažįstamas vaikinas sugriebė jai už sėdmenų.

Nereikia nei sakyti, kad ji labai supyko, pajutusi svetimą ranką ant savo sėdmenų. Galbūt kita mergina būtų tiesiog atsitraukusi nuo įžūlaus vaikino, tačiau Krystal atsisuko ir sugriebė jo ranką.

Mergina nusitempė jaunuolį prie naktinio klubo išėjimo, kur stovėjo apsaugos darbuotojai. Tempiamas vaikinas dar bandė išsivaduoti ir stipriai stumtelėjo Krystal į sieną. Tačiau ji neketino leisti jam taip lengvai išsisukti.

Reklama

Išėjusi į lauką mergina iškvietė policiją ir detaliai papasakojo, kas nutiko.

Negana to, Krystal nufotografavo bjauriai besielgusį į vaikiną ir pasidalino nuotrauka “Twitter“ socialiniame tinkle.

Prie nuotraukos ji rašė: “Linksmai leidau laiką naktiniame klube, tačiau šis bjaurybė nusprendė sugriebti man už užpakalio. Neketinau nusileisti ir išsitempiau jį į lauką. Šis kietuolis dar sugebėjo mane stipriai stumtelti į sieną, o dabar jau verkia, kaip paskutinis bailys, kai jį sulaikė policijos pareigūnai“.

Reklama

Labai greitai nuotrauka išplito socialiniame tinkle ir susilaukė daugiau nei 300 tūkstančių teigiamų atsiliepimų. Didelė žmonių dalis palaikė Krystal, tačiau kiti internautai manė, jog ji peržengė visas leistinas ribas. Atsirado net ir tokių, kurie sakė, jog mergina yra pati kalta…

Šią gyvenimo pamoką jaunuolis prisimins dar tikrai ilgai…

Reklama