Skip to main content

Vyras ryžosi paaukoti dalį savo kepenų visiškai nepažįstamai moteriai. Tačiau tuo metu jis net nenutuokė, kaip už tai jam bus atlyginta

Christopher Dempsey dar prieš nusprendžiant paaukoti dalį savo kepenų nepažįstamam organo donoro ieškančiam pacientui žinojo, kad tai bus gyvenimą keičianti patirtis. Paaukoti savo organus po savo mirties yra kilnu, tačiau pasiryžti operacijoms būnant gyvam – tai unikali patirtis.

Reklama

Buvęs jūrų pėstininkas netyčia darbe nugirdo kolegos pokalbį. Bendradarbio pusseserė vardu Heather Krueger gyveno su kepenų liga, kuri po truputį gesino jos gyvybę. Paskutinė gydytojų prognozė buvo 50 procentų šansas išgyventi keletą mėnesių, jei šeima neras donoro.

Rasti donorą šalyje, kurioje 120 000 žmonių laukia eilėje, buvo beveik neįmanoma. Heather ir jos šeima dėjo visas pastangas rasti kilnų žmogų, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Tada Christopher nusprendė savo gyvenime padaryti kažką milžiniško, tad siūlymas atlikti tyrimus jo tinkamumui buvo pirmas žingsnis.

Reklama

38-erių vyras buvo idealus donoras, todėl operacijai neliko jokių kliūčių. Pirmą kartą Chris kalbėjo su Heather telefonu ir pranešė apie savo tinkamumą ir pasiryžimą padovanoti jai dalį savo kepenų. Likus kelioms savaitėms iki operacijos jie ne kartą susitiko ir Chris suprato, kad Heather yra nuostabi mergina ir pradėjo jausti jai simpatiją.

Reklama

Tad praėjus sėkmingai operacijai jie oficialiai pradėjo susitikinėti. Tiek Chris, tiek Heather po operacijos atsistatė greitai ir netrukus abu jautėsi pilni energijos ir entuziazmo. Abiejų širdyse gimė labai stiprūs jausmai ir po 8 mėnesių Chris pasipiršo savo būsimai žmonai.

Jų istorija pasauliui parodė, kaip meilė ateina pačiais įvairiausiais būdais. Šiuo atveju išgelbėta gyvybė, dėkingumas, bet svarbiausia gimusi didelė meilė buvo pats didžiausias atlygis donoru tapusiam Chris. Tuo pat metu Heather ne tik gavo antrą šansą gyvenimui, tačiau ir gyvenimo meilę. 

Reklama

Dievo keliai nežinomi – štai tokia mintis apima skaitant tokias istorijas. Kartais pačios baisiausios diagnozės ir nelaimės žmonėms gali atnešti kažką tokio gražaus, kas apverčia gyvenimus aukštyn kojomis.

Laimingos poros istorija žinių reportaže anglų kalba:

Reklama