Skip to main content

Bjaurus vyras nusprendė išmesti senas padangas ūkininko kieme. Tačiau jis net nenutuokė, kaip skaudžiai už tai bus pamokytas

Ūkininkas Stuart Baldwin jau kurį laiką susidūrė su problema, kai nepažįstami žmonės išmeta senas padangas jo teritorijoje. Liverpulio priemiesčio gyventojui pabodo rūpintis kitų padangomis, todėl jis įsirengė vaizdo stebėjimo kameras savo ūkyje. Neilgai trukus vyrui pavyko nustatyti vieną pažeidėją, bei išradingai jam atkeršyti.

Reklama

Stuart Baldwin ne vienerius metus kentėjo nuo žmonių, kurie palikdavo šiukšles jo teritorijoje. Vyro kaimynystėje gyvena mažai žmonių, todėl įvairūs piliečiai naudojosi situacija ir naktimis išmesdavo senas padangas Stuart ūkyje. Galiausiai ūkininkas nusprendė išradingai atkeršyti vienam iš pažeidėjų.

Vyro teigimu, įvairūs niekadėjai išmesdavo po krūvą padangų maždaug 30 kartų per metus.

“Kiekvieną kartą surinkdavau senas padangas ir pristatydavau jas į tam skirtą vietą. Tačiau ir mano kantrybė ne geležinė… Pavargau nuo visos šios situacijos“ – pasakoja ūkininkas.

Įrengtos vaizdos stebėjimo kameros leido užfiksuoti šiukšlintoją, kuris vyro teritorijoje išmetė apie 400 padangų per vieną kartą.

Reklama

Vyro dukra pasidalino pažeidėjo nuotrauka Facebook socialiniame tinkle ir paprašė padėti nustatyti jo tapatybę. Netrukus paaiškėjo, kad tai gretimo miesto gyventojas Matthew Worrall Parkyn.

Stuart kreipėsi į šiukšlintoją ir pasiūlė gražiuoju susirinkti savo išmestas padangas. Jaunas vyras žadėjo tą padaryti, tačiau sutartu laiku taip ir nepasirodė.

Reklama

“Su juo susisiekiau net kelis kartus, tačiau jis taip ir nepasirodė. Galiausiai nebeatsakė į mano skambučius“ – pasakoja ūkininko dukra.

Stuart kantrybė išseko ir ji susikrovė visas padangas į savo sunkvežimį. Tuomet jas nuvežė prie šiukšlintojo namų ir išpylė tiesiai ant kiemo.

“Šis jaunuolis išmetė 421 padangą mano ūkyje, todėl tiek pat nuvežiau ir jam. Aš tikrai labai pavargau nuo šių šiukšlintojų… Tai bus pamoka visiems“ – pasakoja Stuart.

Netrukus vyro poelgis sulaukė pagyrų ne tik gimtajame mieste, bet ir visoje Anglijoje.

Su Stuart susisiekė ir kiti ūkininkai, kurie susiduria su panašia problema. Jie nežinojo, kaip su tuo kovoti, tačiau Stuart pasiūlė labai gerą idėją.

Pats vyras teigia, kad visiškai nesigaili dėl savo poelgio.

Reklama