Skip to main content

Mama kavinėje bandė nuraminti verkiantį sūnų, tačiau netoliese sėdėjęs nepažįstamas vaikinas liepė užčiaupti jį kuo greičiau. Bjaurus jaunuolis nesitikėjo, kad už tai bus stipriai pamokytas

Visi tėvai gali pripažinti, kad vaikai užauga labai greitai. Tačiau nepaisant greitai prabėgusio laiko, kai kurie prisiminimai ilgai išlieka atmintyje. Pavyzdžiui, nemalonus jausmas, kai esate su naujagimiu viešoje vietoje ir jis pradeda garsiai verkti.

Reklama

Kad ir kiek besistengtum, ne visada pavyksta nuraminti vaiką. Taigi, jei nesinori pirmųjų gyvenimo metų praleisti tik namuose, tenka susitaikyti su tokiomis situacijomis.

Tėvų laimei, yra daugybė žmonių, kurie supranta tokia situacijas. Lucy Hatami pasidalino istorija apie vieną vyrą, kuris jai paliko nepamirštamą įspūdį.

Jauna mama su 8 mėnesių sūnumi mėgavosi pusryčiais kavinėje, kai jis pradėjo garsiai verkti. Lucy kaip įmanydama bandė nuraminti sūnų, kad tik kitiems žmonėms nekiltų nepatogumų. Tačiau tada prie netoliese esančio stalo sėdėjęs vaikinas tarė frazę, kuri labai įskaudino Lucy.

Reklama

“Šiandien kavinėje pusryčiavau su savo sūnumi, tačiau jis pradėjo garsiai verkti. Šalia sėdėjęs vaikinas (maždaug 20 metų) garsiai replikavo: “Norėčiau, kad užčiauptum tą daiktą“. Tai mane labai nuliūdino“ – Facebooke rašė Lucy.

Moteris net nespėjo atsakyti vaikinui, kai jai į pagalbą atėjo vienas vyras.

Reklama

“Man net nespėjus atsakyti, to vaikino tėvas priėjo jam už nugaros, apkabino per kaklą ir tarė: “Ar tu manai, kad tu buvai tobulas? Tu buvai dar labiau pasiutęs ir didesnis verksnys už šį vaiką. Dabar nustok elgtis nepagarbiai ir eikt atsiprašyti tos moters. Pasiūlyk jai padėti papusryčiauti, nes kaip matai jos rankos užimtos“ – rašo Lucy.

Labai smagu, kad tėvai supranta vieni kitus. Vaiko auginimas nėra toks paprastas dalykas.

Lucy galėjo mėgautis pusryčiais su papildoma pagalba.

“Galėjau ramiai papusryčiauti ir atsigerti kavos… Ačiū tam tėčiui, kuris net po 20 metų prisimena, ką reiškia auginti kūdikį“.

Reklama