Skip to main content

Besipildama kurą moteris pastebėjo netoliese verkiantį vyrą. Ji paklausė nepažįstamojo, kas nutiko ir sužinojo sukrečiančią tiesą

Buvo ledinis žiemos rytas, kai amerikietė Nicole Prince pylė kurą į savo automobilį. Netrukus moteris pastebėjo kitą automobilį, šalia kurio verkė vyras. Nors lauke buvo stingdantis šaltis, vyras dėvėjo tik basutes ir plonus drabužius.

Reklama

Nicole priėjo prie automobilio ir pastebėjo, kad viduje sėdi moteris ir dvi paauglės. Moteris sėdėjo užsidengusi veidą rankomis, o mergaitės buvo užsiklojusios antklode.

Nicole paklausė verkiančio vyro, kas nutiko. Jis buvo toks palūžęs, kad net nebandė slėpti ašarų prieš nepažįstamą žmogų.

“Aš negaliu pasirūpinti savo šeima“ – ištarė jis.

Net nesudvejojusi Nicole įdėjo savo banko kortelę į automatą ir pasakė vyrui užpildyti savo automobilio baką. Jis bandė, tačiau rankos buvo per daug sušalusios. Netrukus iš automobilio išlipo žmona ir padėjo savo vyrui. Išgirdusi, kad Nicole nori apmokėti už kurą, ji taip pat apsipylė ašaromis.

Reklama

Moteris taip pat vilkėjo labai plonus drabužius… Tada Nicole prisiminė apie krepšį savo bagažinėje, kuris buvo pilnas senų drabužių.

Ji parodė drabužius ir pasiūlė išsirinkti ką nori. Netrukus moteris nubėgo prie savo automobilio, o Nicole pamanė, kad ižeidė ją su savo pasiūlymu. Bet tada moteris grįžo su savo dukromis.

Reklama

Paauglės taip pat buvo labai prastai apsirengusios. Šeima gavo šiltas kelnes, megztinius ir buvo nepaprastai dėkingi. Netrukus prie šeimos priėjo ir daugiau žmonių. Vienas pagyvenęs vyras padovanojo dovanų kortelę, o kitas nusivilko savo striukę ir atidavė ją šeimos galvai.

Nicole vis dar negali patikėti, kad prie jos gražaus poelgio prisijungė ir daugiau žmonių.

“Tai suteikia vilties. Mes nesame vieni, kurie nori padaryti kažką gero šiame pasaulyje“ – sako Nicole.

Reklama