Skip to main content

Žygeivė kalnuose sutiko kitą moterį, tačiau vėliau jautė, kad su nepažįstamąja kažkas ne taip. Ji susisiekė su policija ir po kurio laiko sužinojo sukrečiančią tiesą

Daugelis aktyvaus laisvalaikio mėgėjų žino, kad ilgi ir sunkūs žygiai kalnuose gali būti labai pavojingi. Nepaisant visko, pasaulyje yra tikrai daug drąsuolių, kurie ryžtasi keliauti į žygius visiškai vieni.

Reklama

Vašingtono valstijoje gyvenanti Nancy Abell per savo gyvenimą nuėjo ne vieną tūkstantį kilometrų kalnuotose vietovėse. Žygius mėgstanti moteris žino daugybę taisyklių, kurių privaloma laikytis vaikštant po kalnus.

Vieno iš tokių žygių metų Nancy sutiko kitą žygeivę Kathariną Groene.

Vokietijoje gyvenanti moteris į JAV atvyko tik tam, kad įveiktų ilgą “Pacific Crest trail” žygių taką. Drąsūs žygeiviai dažniausiai užtrunka net penkis mėnesius įveikiant visą trasą.

Reklama

Katharina jau buvo finišo tiesiojoje, tad į Nancy perspėjimus apie laukiančius pavojus paskutiniuose 240 kilometrų ji nekreipė didelio dėmesio. Katharina jau buvo įveikusi 4000 kilometrų, todėl tikrai nemanė, kad kažkas neįveikiamo jos dar laukia ateityje.

Reklama

Moterų pokalbio metu, Nancy patarė jai sustoti ir nekopti į kalnus blogomis oro sąlygomis. Katharina padėkojo už rūpestį, tačiau nesiruošė stabdyti savo kelionės.

Net ir po kurio laiko Nancy vis dar negalėjo pamiršti sutiktos moters ir dėl jos jaudinosi vis labiau.

Nancy nuolat tikrino orų prognozes ir matė, kad sąlygos kalnuose yra ypatingai blogos. Galiausiai po savaitės ji pasidavė instinktams ir paskambino į policiją. Telefonu Nancy pranešė, kad kalnuose yra galbūt nepatyrusi žygeivė, kuriai gresia milžiniškas pavojus.

Reklama

Be abejo reikia suprasti, kad pagalbos tarnybos įprastai nekelia sraigtasparnio ieškoti žmogaus, kuriam galbūt net nereikalinga jokia pagalba. O ir Nancy kliovėsi tik savo instinktais.

Visgi patyrusi moteris sugebėjo įtikinti gelbėtojus išskristi ir paieškoti Katharinos.

Išskridę gelbėtojai nuodugniai apžiūrėjo vietovę, kurioje pagal jų paskaičiavimus turėjo būti Katharina. Galiausiai gelbėtojai pastebėjo žygeivę ir ji iš tiesų buvo dideliame pavojuje.

Katharina buvo siaubingai sušalusi, o pagal specialistų vertinimus ji būtų išgyvenusi tik dar vieną dieną.

Reklama

Pasikliaudama tik savo instinktais Nancy išgelbėjo nepažįstamos moters gyvybę. Tuo tarpu Katharina negalėjo patikėti, kad Nancy visą laiką apie ją galvojo ir iškvietė pagalbą.

Katharina į šį žygį išėjo vedina dvasinių paskatų.

Kaip ir daugelis kitų žygeivių, kelionės metu ji meditavo ir galvojo apie gyvenimo prasmę. Katharina buvo praradusi tikėjimą žmonėmis, tačiau šis lemtingas įvykis parodė, kad ji rūpi net ir visiškai nepažįstamai moteriai…

Reklama