Skip to main content

Tėvai paskutinį kartą pabučiavo mirštančią dukrą, tačiau po pusvalandžio iš mažylės palatos pasigirdo kurtinantis klyksmas

Nesvarbu, ar tikite stebuklais, ar ne, mažylės Bella iš Jungtinės Karalystės istorija tikrai yra puikus pavyzdys, kad stebuklai egzistuoja.  Lee ir Francesca Moore-Williams buvo laiminga pora po to, kai Francesca pagimdė antrąją dukrą Bellą. Jie manė, kad jų šeima buvo tiesiog tobula. Tačiau būdama vos 14 mėnesių Bella pradėjo jaustis negerai. Ji buvo akivaizdžiai bejėgė, negalėjo net išlaikyti savo kūno pozicijos sėdint. 

Reklama

Jai pradėjo slinkti nuo galvos plaukai. Tyrimus atlikę gydytojai įtarė, kad tai astma, todėl jai buvo duotas inhaliatorius. Tačiau po trijų mėnesių Bellos būklė pablogėjo, kai šeima atostogavo Ispanijoje. Jie turėjo skubiai grįžti į Angliją tolesniems tyrimams. Po ilgų ir varginančių tyrimų buvo nustatyta, kad Bella serga mitochondrijų liga, kuri naikina jos kūno ląsteles ir sukelia organų nepakankamumą.

Liga buvo pažengusi į priekį ir nebuvo išgydoma. Bellos būklė buvo tokia kritiška, kad ji buvo prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų. Kadangi ši liga nėra išgydoma, tėvams buvo pranešta skaudžiausia žinia – su mažyle Bella reikia atsisveikinti amžiams.  Medikai bandė atjungti Belą nuo respiratoriaus, tačiau ji pati negalėjo kvėpuoti ir 2015 m. liepos 21 d. šeima susibūrė mažylės palatoje paskutinį kartą, pasakyti paskutiniams atsisveikinimo žodžiams.

Reklama

Sugniuždyta pora neturėjo kito pasirinkimo, tik susitaikyti su mintimi, kad jų dukra mirs. Visa šeima susirinko į ligoninę, paskutinį kartą apsupo Bellą su 5-erių metų sūnumi Bobiu, pabučiavo ją ir atsisveikino. Tačiau vos po 30 minučių atsitiko tai, kas buvo neįtikėtina. Atsisveikinę su dukra tėvai išgirdo iš jos palatos sklindantį kurtinantį riksmą.

Reklama

Tai buvo Bella – ji staiga pradėjo rėkti ir judėti, o gydytojai jiems pasakė, kad deguonies lygis mažylės kraujyje vėl buvo normalus. Tėvai ir gydytojai buvo šoke. Netrukus milžiniška gydytojų komanda pradėjo aiškintis, kur buvo stebuklingo išgijimo paslaptis. Paaiškėjo, kad Bella sirgo kita itin reta genetine liga, kuri savo poveikiu organizmui buvo identiška mitochondrijų ligai.

Bella organizmo ląstelės turėjo kitą retą sutrikimą – jos kūne nesigamino hormonai, aprūpinantys jį augimui reikiamomis medžiagomis. Nenuostabu, kad maža mergaitė, kuri auga greitais tempais, labai staiga susirgo. Gydytojai pagaliau surado sprendimą, leisiantį Bella gyventi normalų ir laimingą gyvenimą. Siaubingas košmaras šiai šeimai pagaliau baigėsi, o netrukus visi jau galėjo džiaugtis Kalėdinėmis šventėmis namie.

Reklama

Nors Bella visą likusį gyvenimą reikės vartoti vaistus 4 kartus per dieną, jos gyvybei pavojus negresia ir ji vėl gali būti judrus ir laimingas vaikas. Sunku ir įsivaizduoti, kokią traumą patyrė įi šeima, išgyvenusi tokį siaubą. Tačiau kaip pati Francesca sakė: “Aš daugiau nuo tos lemtingos dienos nebeverkiu. Kiekvieną dieną kartu priimu kaip dovaną ir džiaugiuosi, kad tas atsisveikinimas ligoninės palatoje nebuvo paskutinis”.

Reklama

Nors kai kurie žmonės pasakytų, kad gydytojai nesusitvarkė su savo darbu neteisingai diagnozuojant mažylės ligą, jos atjungimas nuo gyvybę palaikančių aparatų buvo reikalingas ir lemtingas. Be tos sunkios akimirkos neatsirastų viltis ir atsakymai, kurie padėjo medikams atrasti tikrą susirgimo priežastį. Nors šiuolaikinė medicina nėra tobula, o gydytojai nėra visažiniai, džiugu, kad egzistuoja tokie stebuklai. Jie įrodo, kad paprastam žmogui nelemta žinoti visų Dievo sumanymų. 

Reklama