Skip to main content

Mama pasidarė asmenukę su mirštančia dukra. Tačiau tada pažvelgė į nuotrauką ir pastebėjo kvapą gniaužiančią detalę

Turbūt nėra didesnio skausmo nei mylimo žmogaus netektis, o ypač skaudu, kai tėvams tenka laidoti savo vaikus. Deja, bet toks skaudus likimo smūgis teko britei Sarah Danbury. Trijų vaikų mama turėjo palaidoti savo devyniolikmetę dukrą, kai ji pralaimėjo kovą su vėžiu.

Likus kelioms savaitėms iki dukros mirties, Sarah padarė vieną nuotrauką, kuri akimirksniu apskriejo visą pasaulį.

Reklama

Amy buvo vos 19 metų, kai gydytojai jai diagnozavo agresyvią ir mirtiną kepenų vėžio formą. Nepaisant tragiškų naujienų, jauna mergina nepasidavė ir kelis paskutinius gyvenimo mėnesius paskyrė laikui su šeima. Ji dalyvavo mamos vestuvėse, daug bendravo su seneliu, kuris taip pat sirgo vėžiu.

“Amy buvo labai drąsi mergina. Ji nebuvo tas žmogus, kuris tiesiog sėdėjo ir verkė. Ji buvo tikra kovotoja!“ – pasakoja merginos mama.

Po kurio laiko mirė Amy senelis, tačiau ji ir toliau iš paskutiniųjų kovojo su sunkia liga.

Reklama

Jaunai merginai didžiąją laiko dalį teko praleisti ligoninėje, tačiau kartu su ja visada buvo mama. Sarah stengėsi padaryti kuo daugiau savo gražios dukros nuotraukų, tačiau viena jų buvo tikrai išskirtinė. Moteris pažvelgė į nuotrauką atidžiau ir pamatė, kad virš dukros susidarė šviesos spindulys, primenantis angelo siluetą.

“Tai mano angelas sargas“ – pasakė Amy, pamačiusi nuotrauką.

Reklama

Vos po trijų savaičių Amy mirė.

Sarah pasidalino šia gražia nuotrauka internete ir ji akimirksniu apskriejo visą pasaulį.

“Net neabejoju, kad mano dukrelė nukeliavo į dangų. Tikiu, kad vieną dieną mes ir vėl susitiksime…“ – su ašaromis akyse sakė Sarah.

Kokia graži ir tuo pačiu jautri istorija…

Reklama