Skip to main content

Vyras meldėsi, kad tik medikai išgelbėtų ką tik pagimdžiusios žmonos gyvybę. Tačiau tada jis pažvelgė į vieną mylimosios nuotrauką ir pamatė pribloškiantį dalyką

Brigette Honey buvo laimingai ištekėjusi moteris, kuri su vyru augino tris vaikus. Netrukus ji vėl pastojo, o ši žinia šeimoje buvo sutikta labai pozityviai. Visą nėštumo laikotarpį moteris buvo geros nuotaikos, tačiau gimdymas buvo neįtikėtinai sunkus, nes teko kovoti dėl Brigette gyvybės.

Reklama

Gydytojai netikėjo, kad moteriai pavyks išsikapstyti, tačiau dėjo visas įmanomas pastangas. Brigette vyras Chris ruošėsi blogiausiam ir prie palatos durų pradėjo žiūrėti visas žmonos nuotraukas, kad bent kažkiek nusiramintų. Žiūrėdamas į vieną nuotrauką vyras pamatė ženklą, kuris greičiausiai buvo siųstas iš viršaus.

Moters nėštumas klostėsi puikiai, tačiau tikri sunkumai laukė gimdymo metu. Dvynukai gimė visiškai sveiki, tačiau jų mama buvo ant gyvenimo ir mirties slenksčio. Šių liūdnų įvykių priežastis buvo embolija vaisiaus vandenims.

Reklama

Ši komplikacija pasireiškia itin retai, tačiau ji laikoma nepaprastai pavojinga patologija. Dažnu atveju gydytojai nebegali padėti naujagimio mamai. Vandenys gimdymo metu patenka į mamos kraujotaką. Tai sukelia audringą organizmo reakciją – sutrinka kvėpavimas, krinta kraujospūdis, sustoja širdis.

Gydytojai dirbo dieną, naktį, kad tik moteris išgyventų. Brigette prasidėjo vidinis kraujavimas, todėl gydytojams teko kelis kartus perpilti kraują.

Chris Honey atidžiai peržiūrinėjo mylimosios nuotraukas, kai vienoje iš paskutinių moters nuotraukų pamatė aplink galvą susiformavusią aureolę. Vyras tai priskyrė aukštesnių jėgų ženklui.

Reklama

Nežinia kodėl, tačiau šis faktas turėjo teigiamą poveikį emocinei Chriso būklei. Tuo metu jis suprato, kad viskas bus gerai. Gydytojai jau kitą dieną pranešė geras žinias – žmonos būklė akivaizdžiai pagerėjo.

Nuo tos dienos Brigette sveikata tik gerėjo. Po kurio laiko gydytojai pareiškė, kad pavojaus gyvybei nebėra, tačiau moteris dar ilgą laiką jautėsi silpna. Vos tik atgavusi sąmonę, ji iš karto norėjo pamatyti savo vaikus. Dvynukai Abby ir Austin moteriai suteikė daug teigiamų emocijų.

Reklama

Nepaisant visų teigiamų naujienų, šeima susidūrė su naujomis problemomis. Brigette gydymas buvo labai sudėtingas, todėl reikėjo didelių pinigų. Šeima įklimpo į skolas…

Džiugu, kad šie sunkumai greitai išgaravo, kai daug gerų žmonių nusprendė padėti sutuoktiniams. Surinktų lėšų pakako padengti visoms gydymo išlaidoms.

Chris ne kartą sakė, kad aureolė, kurią jis matė aplink žmonos galvą, anaiptol nebuvo fotoaparato gedimas, o tikras ženklas iš viršaus. Tai, kad moteris stebuklingai pasveiko, galbūt ir patvirtinta šiuos vyro žodžius…

Reklama