Skip to main content

Ugniagesiai gelbėtojai atvyko gesinti degančio namo, tačiau sunkiai galėjo patikėti tuo, ką padarė penkiametis berniukas

Penkerių metų berniukas tapo tikru herojumi, kai greitos reakcijos dėka išgelbėjo savo šeimą nuo tragiškos nelaimės.

Mažasis Noah miegojo su dvimete seserimi viename kambaryje, kai dėl elektros instaliacijos gedimo kilo gaisras. Įvertinęs kritinę padėtį berniukas pagriebė sesutę Lily, šeimos šunį ir nubėgo prie lango.

Tačiau jis padarė ir kur kas daugiau nei tai…

Reklama

Mažasis Noah kartu su seserimi ir šunimi saugiai išlipo pro langą.

Tada jis nubėgo iki šalia esančio namelio ir pažadino savo dėdę, kad būtų išgelbėti likę šeimos nariai.

“Mūsų herojus“ – taip berniuką apibūdino ugniagesių gelbėtojų komanda.

“Penkiametis Noah Woods pabudo savo kambaryje ir pamatė, kad namuose kilo gaisras. Vienintelis būdas išsigelbėti buvo pro langą. Jis su savo dvejų metų seserimi ir šunimi išlipo pro langą, o vėliau nubėgo pas dėdę, kad įspėtų ir kitus šeimos narius“ – buvo rašoma pranešime.

Reklama

Laimei, visi šeimos nariai spėjo pasišalinti iš namų ir išskyrus nedidelį Noah riešo apdegimą – niekas stipriai nenukentėjo.

“Keliems šeimos nariams reikėjo suteikti pagalbą po apsinuodijimo dūmais, tačiau viskas galėjo baigtis kur kas liūdniau…“ – pasakojo ugniagesių gelbėtojų komandos vadas Dwayne Jamison.

Reklama

“Jeigu ne Noah, tai būtume taip ir nesupratę, kas vyksta namuose… Greičiausiai jau nešnekėčiau su jumis“ – pasakoja berniuko senelis David Woods.

Šeimos namai stipriai apdegė, tačiau geraširdžiai žmonės suaukojo nemenką pinigų sumą, kad Woods’ai kuo greičiau atsistotų ant kojų.

Galima tik žavėtis mažojo Noah herojišku poelgiu…

Reklama