Skip to main content

Moteris nerimavo, kad jos smalsus penkiametis sūnus trukdo dirbti elektrikams, nuolat vaikščiodamas jiems iš paskos. Tačiau meistrams išvykus moteris gavo pribloškiantį laišką

Vaikai yra smalsios būtybės, nes vaikystė yra būtent tas metas, kai susipažįstame su mus supančiu pasauliu. Natūralu, kad aktyvus ir gūvus vaikas užduoda daug klausimų, lenda ten, kur jam galbūt nereikėtų, domisi tuo, ko jis dar nesupranta. Tai yra gražus procesas, tačiau reikalaujantis didelės suaugusiųjų kantrybės ir supratimo. Atlikti kokius nors darbus ir tuo pat metu bendrauti su mažu vaiku yra varginantis procesas.

Reklama

Būtent todėl Laura-Nicole Anderson iš Hull miesto Anglijoje pergyveno, kai jos namuose darbavosi elektrikų komanda, kuria labai susidomėjo jos 5-metis sūnus Theo. Vaikas pandemijos metu praleido labai daug laiko namie ir nesimatė su savo bendraamžiais. Būtent todėl bet koks naujas veiksmas ar judesys namuose jam sukėlė labai daug pozityvių emocijų.

Laura iškvietė Seytons Electrical kompanijos komandą atlikti darbus jos namuose. Kiek yra žinoma, jie turėjo patikrinti ir sutvarkyti viso namo elektros instaliaciją, todėl darbo nusimatė nemažai. O ką jau kalbėti apie tai, kad Laura negalėjo atplėšti savo smalsaus 5-mečio nuo vyrukų, kuriems jis uždavinėjo laviną klausimų, susijusių su jų atliekamais darbais. Theo be perstojo klausė, ką jie kur daro, kas valandą siūlė jiems gėrimų ir net padėjo skaičiuoti kiekviename kambaryje buvusius elektros lizdus.

Reklama

Vyrai dirbo name net keletą dienų iš eilės, o tai buvo didelis įvykis smalsiam ir bendravimo ištroškusiam berniukui. Tad nieko šeimoje nenustebino, kad mažasis Theo buvo sugniuždytas, kai komanda užbaigė darbus ir išvyko. Laura tikėjosi, kad elektrikams nebuvo per sunku dirbti jos namuose ir kad jos sūnus neprivertė juos imtis už galvų dėl savo nesibaigiančių klausimų tirados. Tačiau po poros dienų Laura nustebo, kai gavo laišką iš neseniai samdytos kompanijos.

Reklama

Atplėšusi jį moteris net susigraudino, nes suprato, ką iš tiesų apie jos sūnų manė neseniai sutikti suaugę vyrukai. Voke buvo algalapis mažajam Theo, kuriam buvo paskaičiuotas uždarbis už visus darbus, kuriuos jis padėjo vyrams atlikti! Voke taip pat buvo 15 svarų – pirmasis gyvenime Theo savarankiškas uždarbis! Kai Laura papasakojo sūnui apie tai, kaip pasielgė jo pamėgti elektrikai, jo akys nušvito o veide atsirado didelė šypsena, kuri nedingo ilgai.

Mažylis buvo labai dėkingas ir kartojo “ačiū” už tokį netikėtą gerumą. “Theo turėjo tiek daug entuziazmo nuo pirmos darbų dienos, kad aš net bijojau prisidaryti gėdos. Jis nenuėjo nuo elektrikų nė per žingsnį ir reikalavo jų duoti jam darbo. Theo skaičiavo elektros lizdus, net padėjo keletą jų išjungti ir atsukti, įnirtingai siūlė vyrams sausainius ir gėrimus ir toliau maldavo daugiau užduočių sau.

Reklama

Aš negalėjau patikėti, su kiek kantrybės ir gerumo buvo elgiamasi su mano mažyliu. Nei vieną kartą niekas nepaprašė manęs jį pasiimti ir kur nors uždaryti kambaryje. Į kiekvieną Theo klausimą jie atsakė su daug gerumo ir kantrybės. Visa tai buvo nepaisant to, kad jie skubėjo padaryti darbus greitai ir kokybiškai. Paprasto “ačiū” iš manęs tikrai neužtenka išreikšti mano dėkingumui.” – su nemažu jauduliu apie įvykį pasakojo mama savo facebook paskyroje.

Jos draugai ir artimieji pritarė, kad tokių atvejų būna išties retai. Tačiau tai buvo puikus pavyzdys, kad profesionalumas ne visada turi būti šaltas ir nedraugiškas bendravimas su klientu. Šios kompanijos darbuotojų prisitaikymas prie situacijos buvo nuostabus, o atsiųsta Theo alga buvo kaip vyšnia ant torto. Pasaulis tikrai tampa gražesnis žinant, kad nedideli geri darbai ir draugiškumas kito atžvilgiu gali nušviesti kieno nors dieną, savaitę, mėnesį ar net tapti metų įvykiu.

Reklama