Skip to main content

Mergina norėjo patikrinti vaikino ištikimybę, tačiau buvo labai išradingai pamokyta

Šios istorijos herojė nusprendė patikrinti, ar jos vaikinas tikrai yra ištikimas, tačiau gavo tokią įsimintiną pamoką, kad nepamirš visą likusį gyvenimą.

Poros santykiai šiek tiek atvėso, todėl merginai kilo geniali idėja. Bent jau taip galvojo mergina. Ji nusprendė patikrinti savo vaikino ištikimybę: kaip jis sureaguos, jeigu ji prisipažins, kad jos jausmai išblėso?

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Smalsi mergina norėjo sužinoti vaikino reakciją, todėl parašė atsisveikinimo laišką. Jame mergina rašė, kad jos jausmai išblėso ir nebėra prasmės viską tęsti toliau. Ji labai norėjo pamatyti savo vaikino reakciją, tačiau tikrai neketino skirtis.

Asociatyvi nuotrauka

Mergina paliko laišką ant spintelės miegamajame, kad jis būtų akivaizdžiai matomas. Ji labai norėjo pamatyti vaikino reakciją savo akimis, todėl pasislėpė po lova miegamajame.

Netrukus į namus grįžo vaikinas iš iš karto patraukė į miegamąjį. Tuo tarpu mergina su nerimu stebėjo, kaip įvykiai klostysis toliau. Vaikinas perskaitė “atsisveikinimo“ laišką ir iš karto išsitraukė telefoną, bei surinko kažkieno numerį.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

“Labas, mieloji! Susidedu daiktus ir atsikraustau pas tave. Pagaliau ta kvailė suprato, kad esu jai neištikimas. Įsivaizduoji, ji pati nusprendė mane palikti. Aš toks laimingas, kad pavyko ja atsikratyti. Netrukus pasimatysime, myliu“.

Po lova gulinti mergina liko šokiruota. Ką visa tai reiškia? Ji sunkiai galėjo patikėti tuo, kas vyksta, todėl liko dar kelias minutes gulėti po lova. Vaikinas pasiėmė kažką iš spintos ir išėjo iš buto. Mergina pradėjo verkti ir pagaliau išlindo iš po lovos.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ant spintelės buvo paliktas ir vaikino atsakymas. Merginai vis dar buvo sunku suprasti, kad visą šį laiką jis buvo neištikimas. Tačiau visa tiesa paaiškėjo pradėjus skaityti laišką:

“Oi, tu mano kvailute… Kai kitą kartą norėsi mane patikrtinti, įsitikink, jog tavo kojos nekyšo iš po lovos. Išėjau trumpam į parduotuvę, netrukus grįšiu. Myliu tave“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama