Skip to main content

Aštuoniolikmetis buvo pasiryžęs nueiti net 15 kilometrų į darbo pokalbį pūgos metu. Tačiau pakeliui jį sustabdė vyras, kuris atskleidęs savo tapatybę pakeitė visus vaikino planus

Jhaqueil Reagan tikrai nėra eilinis 18-metis. Vaikinui per trumpą gyvenimą teko išgyventi itin daug, tačiau jo viduje dega tvirtas užsispyrimas ir pareigos prieš savo šeimą jausmas. Jis prieš dvejus metus neteko mamos, todėl teko pasirūpinti savo jaunesniais broliais ir seserimis.

Reklama

Dėl šios priežasties Jhaqueil privalėjo mesti mokyklą ir ieškoti bet kokių darbų apylinkėje vien tam, kad galėtų nupirkti maisto šeimai. Vieną žiemos rytą jis sulaukė skambučio ir kvietimo į darbo pokalbį netoliese esančiame miestelyje.

Jhaqueil skaičiavo paskutinius centus, todėl neturėjo kitos išeities, kaip tik eiti pėsčiomis per didžiausią pūgą 15 kilometrų. Pakeliui jis paklausė šalia vieno restorano buvusio vyro krypties į jam reikiamą miestą. Vyras, vardu Art Bouvier, jam nurodė kryptį, bet pabrėžė, kad tokiu oru jam vertėtų važiuoti autobusu.

Reklama

Jhaqueil mandagiai padėkojo ir nuėjo. Po 15 minučių Art važiavo keliu ir pamatė tą patį vaikiną einantį šalikele. Jis sustojo ir dar kartą pakalbino jaunuolį. “Tu tikrai turėtum važiuoti autobusu” – primygtinai kartojo Art. Tada Jhaqueil atskleidė, kad neturi pinigų autobuso bilietui.

Reklama

Art pasiūlė pavėžėti vaikiną į jam reikiamą vietą. Kelionės metu 18-metis papasakojo, kad keliauja į darbo pokalbį, bei apie tai, kad privalėjo mesti mokyklą ir pasirūpinti savo broliais ir seserimis. Tame miestelyje vaikinas ėjo į mažai apmokamą darbą parduotuvėje.

Atsisveikinę Art ir Jhaqueil pasuko savais keliais, tačiau vyras negalėjo pamiršti, kokį įspūdį sudarė jo pakeleivis. Art Bouvier buvo to restorano, prie kurio jie netyčia susitiko, savininkas. Jis buvo sužavėtas tuo, koks užsispyręs ir viskam pasiryžęs yra šis vaikinas.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad jeigu jis yra pasiryžęs eiti 15 kilometrų per pūgą dėl prastai apmokamo darbo, jis tikrai būtų geras darbuotojas restorane, kuriame jam būtų kur kas geriau. Jis gavo vaikino telefono numerį ir netrukus paskambinęs jam pasiūlė dirbti jo restorane.

Reklama

Tai buvo didžiausia staigmena Jhaqueil, kuriam ši darbovietė buvo kur kas arčiau namų. Be to, jis galėjo daugiau uždirbti ir grįžti į mokyklą baigti mokslų. Netrukus Art ir Jhaqueil pažintis palietė ir daugiau širdžių, nes apie šią istoriją sužinoję žiniasklaidos atstovai panoro ją plačiai nupasakoti.

Netrukus Art ir Jhaqueil sulaukė didelio palaikymo ir gražių komentarų. Dosnūs žmonės pasiūlė pagalbą Jhaqueil, kuris iš vienos moters gavo autobuso bilietų metams į priekį. Galima sakyti, kad ryžtas eiti ilgą kelią dėl darbo vaikinui ir buvo tas lemtingas išbandymas, kuris jam parūpino gerą darbą. Tai tik dar kartą įrodo, kad visada reikia dėti visas pastangas ties savo tikslais…

Reklama