Skip to main content

Jaunuoliui sugedo automobilis, todėl jis ėjo į naują darbą už 32 kilometrų. Direktorius pasielgė labai netikėtai, kai sužinojo, kas vaikinui nutiko pirmą darbo dieną

Greičiausiai nerasime pasaulyje žmogaus, kuris nesijaudintų prieš pirmą darbo dieną naujoje vietoje. Panašiai jautėsi ir jaunuolis, vardu Walter Carr. Vaikinas ruošėsi pradėti naują karjeros etapą, tačiau netikėtai sugedo jo automobilis. Walter dar bandė surasti draugų, kurie artimiausią rytą galėtų jį nuvežti pas klientus, esančius už 32 kilometrų, tačiau nei vienas negalėjo padėti…

Reklama

Būtent tada jaunuolis padarė tai, kam ryžtųsi tikrai ne kiekvienas. Walter pasinaudojo žemėlapiu ir pasiskaičiavo, kad eiti pėsčiomis jam reiks apie 7 valandas. Vidurnaktį vaikinas paliko savo namus ir išėjo į už 32 kilometrų esantį darbą. Vėliau jaunuolis sakė, kad neturėjo kitos išeities – naujasis darbas perkraustymo kompanijoje jam buvo itin svarbus.

Walter negalėjo sau leisti nepasirodyti pirmą dieną darbe, kitaip jis būtų iš karto atleistas. Nereikia nei sakyti, kad vos po kelių valandų ėjimo jaunuolis buvo jau pakankamai pavargęs. Jį pastebėjo ir patruliuojantys policijos pareigūnai, kurie nesuprato, kur vaikinas eina vidury nakties.

Reklama

Sustabdytas vaikinas papasakojo savo istoriją, o geraširdžiai pareigūnai nusprendė ištiesti pagalbos ranką. Jie pavežėjo jaunuolį iki miesto ir perdavė jį savo kolegoms, kurie jau pristatė iki galutinio tikslo. Walter buvo be galo dėkingas policininkams, kurie kaip reikiant palengvino kelionę į darbą,

Reklama

Klientų namuose Walter pasirodė net valanda anksčiau, nei reikėjo. Jaunuolis turėjo padėti Jennifer Lamey šeimai persikraustyti į naujus namus. Netrukus moteris sužinojo, jog vaikinas visą naktį ėjo pėsčiomis į darbą, todėl pasiūlė jam šiek pailsėti savo namuose. Net ir pavargęs jaunuolis buvo pasiryžęs imtis darbo, kurį sėkmingai pasiekė.

Apie vaikino užsispyrimą sužinojo ir daugiau žmonių, o kitą dieną jo laukė dar vienas siurprizas. Walter susitiko su savo viršininku, kuris pasakė tik pačius gražiausius žodžius savo naujam darbuotojui. Savo naktiniu žygiu jaunuolis įrodė, kad šis darbas jam labai rūpi.

Reklama

Geraširdis viršininkas nusprendė padovanoti automobilį savo darbuotojui. Taip Walter gavo ne tik naują darbą, bet ir milžinišką palaikymą iš aplinkinių žmonių. Jennifer Lamey liko tokia sujaudinta vaikino atkaklumo, kad sukūrė lėšų rinkimų kampaniją, kurios metu buvo suaukota beveik 100 tūkst. JAV dolerių.

Vėliau vaikino istorija pasiekė ir didžiausius naujienų portalus. Ši istorija buvo ne tik apie atkaklų jaunuolį, bet ir apie kitus žmones, kurie ištiesė pagalbos ranką sunkią akimirką. Šiandien Walter ir toliau dirba perkraustymo kompanijoje, o už suaukotus pinigus pradėjo studijuoti universitete.

Šio vaikino istorija yra puikus pavyzdys, kad užsispyrimas leidžia pasiekti visus tikslus gyvenime!