Skip to main content

Pagyvenęs vyras padėjo jaunai mamai, kurios automobilis niekaip neužsivedė. Kitą dieną jis paprašė atsilyginti labai neįprastu būdu

Daugiavaikei mamai Tawny Nelson itin nepasisekė su vyru. Jis paliko jauną moterį vieną auginti keturis vaikus.

Tawny šeima naudojosi senu automobiliu, kurio pagrindinė užduotis būdavo tik nusigauti iš vieno taško į kitą. Automobilio padangų būklė buvo itin prasta, neatsidarinėjo langas, reikėjo pakeisti generatoriaus diržą. Moteris automobiliu naudodavosi tik būtiniausiais atvejais.

Reklama

Tą vakarą jaunai mamai reikėjo nuvažiuoti į prekybos centrą ir nupirkti maisto produktų. Nebuvo kito pasirinkimo, kaip tik sėsti prie seno automobilio vairo. Tawny vyko kartu su savo mergaitėmis, o išėjus iš prekybos centro jau buvo tamsu ir stipriai lijo.

Mama susidėjo pirkinius, pasodino vaikus ir ruošėsi važiuoti, tačiau automobilis niekaip neužsivedė. Paaiškėjo, kad viena iš mergaičių paliko įjungtą šviesą salone ir išsikrovė akumuliatorius. Lyg problemų būtų maža, išsikrovė ir Tawny telefonas.

Mama su dukromis nežinojo ką daryti toliau…

Tawny beviltiškai bandė prisikviesti pagalbos, tačiau niekas iš praeivių nekreipė dėmesio. Per kelias valandas moteris užkalbino daugiau nei 20 žmonių, tačiau visi jie nuėjo savais keliais…

Reklama

Pavargę ir išalkę vaikai pradėjo verkti, o Tawny laikė save beviltiška mama, nes niekaip nesugebėjo nuraminti mergaičių. Apsiašarojusi moteris jau buvo spėjusi prarasti viltį, tačiau tada į langą pasibeldė nepažįstamas vyriškis.

Pagyvenęs vyras padavė dėžutę su vištiena, sausainiais ir keliais buteliukais vandens. Jis taip pat pridūrė, kad netrukus atvyks jo žmona ir galės partempti šeimos automobilį.

Reklama

Po kurio laiko pasirodė vyriškio žmona ir partempė šeimos automobilį. Tačiau tuo istorija nesibaigė…

Kitą dieną geradaris vyras pasirodė kartu su automobilių mechaniku, kuris buvo pasiruošęs sutvarkyti transporto priemonės gedimus.

Kol automechanikas tvarkė automobilį, pagyvenęs vyras pasišalino.

Vėliau jauna mama pasiteiravo mechaniko, kiek yra skolinga už atliktus darbus, tačiau jis pasakė, kad visas išlaidas padengė jį atsivežęs vyras.

Reklama

“Šis kilnus ponas paprašė jūsų niekada nepasiduoti ir išlikti tokia nuostabia mama“ – mechanikas perdavė vyro žodžius.

Šie nepažįstamojo žodžiai iš karto sugraudino keturių vaikų mamą. Jis net nežinojo visos Tawny situacijos, tačiau norėjo padaryti kažką gero. Moteris apgailestauja tik dėl vieno dalyko: kad negalėjo apkabinti šio nuostabaus vyro ir jam padėkoti.

Koks nuostabus vyro poelgis!

Reklama