Skip to main content

Vyras padėjo sunkiai sužeistiems jaunuoliams pasiekti ligoninę. Kitą dieną vienas vaikinas susitiko su vairuotoju ir išgirdo tai, kas atėmė žadą

Taksi vairuotojas Mike Bussan dėkoja Dievui, kad tą lemtingą balandžio 29-ąją jis buvo tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Vyras išleido savo paskutinį keleivį, kai netoliese pasigirdo baisus smūgis. Mike skubiai nuvyko į įvykio vietą ir iš karto pamatė, kad nors avarija nebuvo tragiška, du automobilyje buvę vaikinai yra sunkiai sužeisti.

Reklama

Paaiškėjo, kad vaikinai buvo apšaudyti savo automobilyje, kuriuo jie patys planavo nuvykti į ligoninę. Vienas vaikinas su pašauta koja šokinėjo aplink automobilį, kai kitas sėdėdamas vairuotojo vietoje kraujavo iš keletą kartų peršauto pilvo. Mike pakraupo nuo to, kad aplink susibūrė kone dešimtys žmonių, tačiau visi tik filmavo įvykį ir nesugebėjo net iškviesti greitosios pagalbos sužeistiems vaikinams.

Stambaus sudėjimo vyras iš karto pradėjo šaukti nukentėjusiesiems šokti į jo automobilį, nes jis ruošėsi juos nuvežti į ligoninę. Kai Mike pasakojo apie tai, kas vyko pakeliui į ligoninę, visiems sustingo kraujas. Vyras iš esmės lenktyniavo su laiku, nes vienas iš vaikinų labai kraujavo. Vyras lėkė 100 mylių per valandą greičiu, kirto ne vieną sankryžą degant raudonai šviesai. Jis buvo pasiryžęs bet kokia kaina suspėti nuvežti juos į ligoninę, kol ne per vėlu.

Reklama

Mike taip pat girdėjo, kaip brolis sakė kitam broliui apie tai, kaip jis jį myli ir kaip jis turi pasistengti nemirti. Jie taip pat paskambino savo mamai, kuri dirbo sesele. Mike tapo skausmingo mamos ir vaikų pokalbio liudininku, kurio metu medikė liepė užspausti žaizdą marškinėliais tam, kad jis prarastų mažiau kraujo. Galiausiai herojiškas vyras pristatė brolius į ligoninę, kurioje jiems akimirksniu buvo suteikta pagalba.

Reklama

Kitą dieną ši istorija pasklido ne tik Čikagoje, bet ir visoje šalyje. Nukentėjusiųjų šeima norėjo atsidėkoti geradariui už jo pagalbą ir bent dalimi padengti jo patirtus nuostolius. Mike automobilio salonas buvo visiškai iškruvintas.

Nepaisant to, kai Mike buvo pakviestas į spaudos konferencija su vienu iš nuketėjusiųjų, jis atsisakė priimti jų piniginį apdovanojimą ir liepė šeimai panaudoti pinigus savo reikmėms tokiu sunkiu metu. Vyro poelgis akimirksniu apskriejo visą internetą, o žmonės jį pavadino tikru šių laikų didvyriu. Negana to, kad jis buvo pirmasis ir kone vienintelis suteikęs pagalbą vaikinams, jis atsisakė piniginių kompensacijų ir bandys išsisukti iš situacijos savo jėgomis.

Reklama

Vyras iš pradžių norėjo kreiptis į savo automobilio draudimo bendrovę, tačiau kai ten jam pasakė reikalauti kompensacijos iš žmonių, kurie padarė tuos nuostolius, Mike pakraupo nuo tokios tvarkos.

Reklama

Draudimo bendrovė nori, kad aš išsireikalaučiau piniginės kompensacijos iš mamos, kurios sūnus dabar yra prijungtas prie gyvybę palaikančių aparatų. Ne, ačiū, aš jau kaip nors išsisuksiu pats.” – pasakojo Mike.

Istoriją perskaitę internautai nesutiko palikti Mike ramybėje ir vos per 12 valandų internetinėje lėšų rinkimo kampanijoje šiam didvyriui surinko 6 300 dolerių.

“Aš buvau vienintelis, kuris nemano, kad žmogaus gyvybė verta video su 300 paspaudimų “patinka”. Žmogau, padėk šalin tą kamerą ir pagelbėk kitam jo bėdoje” – žurnalistams su pykčiu apie visų žiūrovų reakcijas pasakojo Mike.

Reklama