Skip to main content

Vyras peržiūrinėjo seną žmonos albumą, tačiau vienoje nuotraukoje jis pastebėjo netikėtą detalę, kuri akimirksniu atėmė žadą

Ši istorija privers permąstyti apie meilę iš pirmo žvilgsnio ir įrodys, kad kartais atsitiktinumai nėra jau tokie atsitiktiniai. Jei netoliese guli senas albumas, nepatingėkite peržiūrėti senas nuotraukas ir galbūt pamatysite anksčiau nepastebėtų dalykų!

Reklama

2000-aisiais metais kinai Ye ir Xue lankėsi “Gegužės 4-osios“ aikštėje Čingdao mieste. Tuo metu jie net nebuvo pažįstami, tačiau abu buvo nufotografuoti pozuojantys prieš raudoną skulptūrą.

Jų keliai nesusikirto iki 2011 metų, kai likimas jaunuolius suvedė dar kartą ir jie pamilo vienas kitą. Pora susituokė ir dabar augina dvynes dukras.

2018 m. vyras žiūrėjo žmonos šeimos albumą, norėdamas įsitikinti, į kurį iš tėvų panašiausios jų dukros. Vyras liko be žado, kai pamatė žmoną pozuojančią “Gegužės 4-osios“ aikštėje, nes nuotraukos fone pastebėjo save.

“Kai pamačiau nuotrauką, likau labai nustebintas ir per visą kūną perėjo šiurpuliukai“ – sako Ye.

Kol Xue šypsosi priekyje esančiam fotoaparatui, už jos matyti jaunas vyras, kuris pozuoja kitai nuotraukai. Abu jaunuoliai net nenutuokė, kad ateityje jie taps vyru ir žmona.

Reklama

Nei vyras, nei žmona nėra kilę iš Čingdao miesto. Xue tuo metu lankė mamą, kuri sveiko po operacijos. Dar didesnis sutapimas, kad Ye tą dieną lankėsi tik “Gegužės 4-osios“ aikštėje. Jis pakeitė mamą ekskursijoje, kuri tą dieną prastai pasijautė.

Reklama

Dabar pora šią aikštę laiko ypatinga vieta.

“Kai vaikai bus vyresni, vėl atvyksime į Čingdao ir padarysime bendrą šeimos nuotrauką“ – sakė vyras.

Nuotraukos išplito socialiniuose tinkluose, o internautai vieningai teigė, kad šiai porai lemta būti kartu. Kai kurie net juokavo, kad peržiūrės savo atostogų nuotraukas, tikėdamiesi fone surasti savo gyvenimo meilę.

Reklama