Skip to main content

Vyras pamatė, kaip bjaurūs vaikinai priekabiauja prie paauglės. Netrukus vyras padarė tai, dėl ko jaunuoliams teko labai pasigailėti

Tai nutinka kiekvieną dieną. Merginos, nepriklausomai nuo jų amžiaus, neretai kenčia nuo priekabiavimo. Ir tai nebūtinai vyksta tik už uždarų durų. Pasitaiko atvejų, kai prie merginų priekabiaujama parduotuvėse, autobusuose ar metro stotyse. Liūdniausia, kai aplinkiniai žmonės į tai nekreipia dėmesio ir apsimeta, jog nieko nemato.

Reklama

Laimei, pasaulyje yra tokių žmonių, kurie gali apginti. Vienas tokių yra ir Andreas Neuman.

Belaukdamas metro vyras pamatė, kaip grupė jaunų vaikinų apsupo penkiolikmetę merginą ir jos mamą. Andreas neketino į viską numoti ranka ir apgynė jauną merginą su mama.

Vyras ruošėsi kelionei metro, kai pamatė grupelę jaunų vaikinų, kurie apsupo paauglę su mama. Vienas jaunuolis rankose turėjo susuktą laikraštį, kuriuo trinktelėjo penkiolikmetei merginai per sėdmenis.

“Mama su dukra visaip bandė išsilaisvinti nuo tų menkystų, tačiau jie įstumdavo atgal į rato vidurį“ – pasakoja vyras.

Tuomet Andreas nusprendė ištiesti pagalbos ranką.

Reklama

“Pribėgau prie tų vaikinų ir vieną parverčiau ant žemės. Labai greitai visa šutvė pabėgo“.

Mergina su mama padėkojo vyrui už pagalbą, tačiau patį Andreas siutina keli dalykai.

“Mane siutina tai, kad žmonės apsimeta nieko nematantys, net jei aplinkui vyksta blogi dalykai. Aš neverčiu šių žmonių veltis į konfliktą ir nukentėti patiems, tačiau galima iškviesti policiją. Net jei ir apsimeti, kad nieko nematai – problema pati neišnyks“ – sako jis.

Reklama

Vėliau Andreas dar kartą apmąstė savo poelgį.

“Tik grįžęs namo supratau, kad tie jaunuoliai galėjo laisvai mane sumušti. Bet tą akimirką man užvirė kraujas. Nei viena mergina ar moteris nenusipelno būti žeminama“ – sako vyras.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių gerų ir drąsių žmonių, kaip Andreas Neuman.

Reklama