Skip to main content

Moteris labai tiksliai meistrui papasakojo, ką daryti užėjus į namus. Vyras nepaklausė ir dėl to jam teko stipriai pasigailėti

Daugelio meistrų darbas yra labai įdomus. Jie niekada nežino, su kuo teks susidurti vieną ar kitą dieną, o kartais gali laukti ir labai netikėtos staigmenos.

Būtent šis meistras prisidarė labai didelių problemų, tačiau tik dėl savo kaltės…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Lauros indaplovė netikėtai sugedo, todėl ji paskambino meistrui. Kadangi moteriai reikėjo išeiti į darbą, ji meistrui telefonu pasakė: “Paliksiu raktą po durų kilimėliu. Sutvarkykite indaplovę, palikite sąskaitą ant stalo virtuvėje, o aš vėliau padarysiu pavedimą už darbus“.

Asociatyvi nuotrauka

“Beje, nesijaudinkite dėl mano vokiečių aviganio Rekso. Jis Jums tikrai netrukdys. Tačiau kad ir ką bedarytumėte, jokiu būdu nekalbėkite su mano papūga! Kartoju – NEKALBĖKITE SU PAPŪGA!

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Atvykęs meistras užėjo į moters namus ir priešais save išvydo vokiečių aviganį. Tačiau, kaip ir buvo sakiusi namo šeimininkė, šuo tiesiog atsigulė ant kilimo ir kuo ramiausiai žiūrėjo, kaip vyras tvarko indaplovę. Tačiau papūga visą laiką jį vedė iš proto, vadino pačiais negražiausiais žodžiais, keikėsi.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Galiausiai meistras nesusitvardė ir sušuko:

– Užsičiaupk, tu bjaurybe! Kvailas paukštis!

Į tai papūga atsakė:

– Paimk jį, Reksai!

Asociatyvi nuotrauka
Reklama