Skip to main content

Vaikinai sunerimo, kai pamatė 15-metę merginą einančią su pagyvenusiu vyru. Jaunuoliai nusprendė pasekti ir netrukus išsiaiškino siaubingą tiesą

Visi esame pagalvoję, kaip elgtumėmės įvairiose gyvenimo situacijose. Deja, bet ne visada teorinės žinios yra įgyvendinamos praktikoje.

Keturi kanadiečiai važinėjosi riedlentėmis, kai prieš savo akis pamatė galimą nusikaltimą. Arnaud Nimenya, Carsyn Wright, James Hielema ir Starlyn Rives-Perez iš karto suprato, kad šioje situacijoje kažkas ne taip.

Reklama

Vaikinai pamatė tvarkingai apsirengusį vyrą einantį kartu su išgėrusia paaugle. Užuot nekreipę dėmesio, jaunuoliai nusprendė pasekti šiuos žmones. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo nuostabus sprendimas…

Keturi jaunuoliai tiesiog galėjo nekreipti dėmesio į vyrą, kuris per prievartą vedasi apgirtusią penkiolikmetę merginą. Juolab, kad vyras teigė esąs jos “tėvo draugas“.

Carsyn Wright vėliau sakė: “Ji buvo apdriskusi ir labai purvina“.

Kadangi vyras prisistatė paauglės tėvo draugu, jaunuoliai nežinojo ką daryti toliau. Pati mergina nepaneigė šių nepažįstamojo žodžiams.

“Iš pradžių nesinorėjo galvoti apie blogiausius dalykus. Tikiesi, kad visa ši situacija baigsis gerai“ – tęsė Wright.

Reklama

Ir vis dėlto vaikinai nusprendė tęsti savo tyrimą. Iš pradžių jie leido vyrui su mergina palikti automobilių stovėjimo aikštelę, tačiau sekė ir toliau, norėdami įsitikinti, kad viskas yra gerai.

Kaip skelbia CBS, vyras bandė seksualiai išnaudoti merginą.

“Pamatę šią situaciją sustingome ir nežinojome, ką daryti toliau“ – sako Nimenya.

Reklama

Praėjus šokui, keturi vaikinai ėmėsi veiksmų. Užpuolikas bandė pabėgti iš įvykio vietos, kai sužinojo, jog yra pastebėtas. Trys jaunuoliai ir toliau persekiojo vyrą, o vienas liko su nuskriausta mergina.

Kai vaikinai pasivijo vyrą, jis iš vieno atėmė riedlentę ir bandė smūgiuoti. Nepaisant daugybės bandymų, jaunuoliams pavyko atsilaikyti ir sulaukti, kol atvyks policija.

Policijai pavyko sulaikyti vyrą ir apkaltinti jį seksualiniu prievartavimu. Pareigūnai bandė susisiekti su merginos gelbėtojais, tačiau jie išsigando, kad gali kilti bėdų.

Reklama

Vėliau vienas vaikinas aiškino: “Mes visą laiką galvojome, kad turėsime bėdų, nes grūmėmės su juo. Kai policija mums skambino, mes nenorėjome net atsakyti į skambutį…“.

Galiausiai pareigūnams pavyko susisiekti su vaikinais. Jie buvo apdovanoti už drąsą ir atsidavimą miesto bendruomenei.

Labai smagu matyti, kad vis dar yra žmonių, kurie imasi veiksmų siekiant išvengti siaubingų dalykų…

Reklama