Skip to main content

Mergina pastebėjo keliu einančią senutę, todėl sustojo paklausti ar jai nereikia pagalbos. Senutės atsakymas buvo labai netikėtas

Amerikietė Tara Murphy važiavo savo automobiliu, kai pamatė vidury kelio žygiuojančią senyvo amžiaus moterį. Mergina nusprendė stabtelėti ir pasiteirauti, ar viskas gerai.

Tara privažiavo prie senutės, nuleido langą ir pasiteiravo, ar jai nereikalinga pagalba. Garbingo amžiaus moteris ramiai atsakė, kad keliauja į tam tikrą parduotuvę apsipirkti.

Reklama

“Jos atsakymas mane šokiravo. Iki minėtos parduotuvės yra maždaug 10 minučių kelio automobiliu“ – pasakojo Tara.

Netrukus senutė susigraudino ir papasakojo, kad po sūnaus mirties ji persikėlė gyventi į kitą miestą, kuriame nieko nepažįsta.

Tarai pasidarė gaila nepažįstamosios, todėl pasisiūlė ją pavežti iki parduotuvės.

“Pradžioje ji buvo kiek sutrikusi. Tačiau netrukus pasiūlau sėstis į automobilį, kad galėčiau ją saugiai nuvežti į parduotuvę“.

Paaiškėjo, kad 93-ejų Isabelle yra indėnė. Moteris papasakojo apie savo pirmą santuoką, kuri įvyko, kai jai buvo vos 13 metų. Senutė taip pat papasakojo apie kalnus, kuriuose ji gyveno vaikystėje.

“Pažintis su Isabelle buvo tiesiog nuostabi“ – pasakojo Tara.

Senutė ir toliau tęsė savo įdomias istorijas, kol buvo pasiekta parduotuvė.

Reklama

“Isabelle paliko tokį didelį įspūdį, kad nusprendžiau palaukti, kol ji apsipirks ir parvežti atgal namo. Labai nustebau, kai ji grįžo tik su viena kavos pakuote. Važiuojant atgal Isabelle pamiršo savo namų adresą ir paklausė manęs, ar nežinau kur ji gyvena. Pasiūliau palaukti, kol grįšime į pagrindinį kelią ir galbūt jai pavyks prisiminti“ – toliau pasakojo Tara.

Grįžtant namo senutė papasakojo apie savo darbą ir gyvenimą ūkyje, kur ji sutiko savo vienintelę ir tikrą gyvenimo meilę.

Reklama

Po kiek laiko Isabelle pasiekė savo namus ir padėkojo už ištiestą pagalbos ranką. Tara paliko moteriai savo telefono numerį, jeigu jai kada nors prireiktų pagalbos.

“Galbūt aš niekada daugiau taip ir nesutiksiu Isabelle, tačiau ši kelionė nukėlė mane į praeitį ir leido išgirsti neįtikėtinai įdomių istorijų. Labai tikiuosi, kad šios senutės gyvenime viskas klostosi puikiai! Tai buvo nuostabi pažintis!“ – sako mergina.

Kokia netikėta ir šauni pažinties istorija!

Reklama