Skip to main content

Jaunas vyras įžeidė pensininką ir pasakė, kad jo kartos žmonių vaikystė buvo niekam tikusi. Netikėtas senuko atsakymas privertė ploti visą barą

Kartais atrodo, jog šiuolaikinė karta pamiršo vyresnius vyrus ir moteris, kurie prisidėjo prie mūsų pasaulio kūrimo. Vyresnės kartos padėjo pamatus tam, ką turime šiandien, tačiau moderni ir į technologijas orientuota visuomenė labai dažnai pamiršta šį faktą…

Reklama

Ši istoriją apie ką tik prestižinį universitetą pabaigusį jaunuolį, kuris užėjo į barą ir nusprendė pasišaipyti iš garbingo amžiaus vyro. Galbūt ši istorija ir išgalvota, tačiau ji priverčia atkreipti dėmesį į visuomenės problemą. Pensijinio amžiaus žmonės kadaise padarė labai daug dėl mūsų ateities!

Jaunas, ką tik ekonomikos studijas baigęs vyras užėjo į barą, pasipuošęs savo prabangiu kostiumu. Neilgai trukus jaunuolis pradėjo girtis visais savo pasiekimais.

Tuomet jis pastebėjo baro kampe sėdintį vyresnio amžiaus vyrą.

Reklama

Jaunuolis priėjo prie pagyvenusio vyro, norėdamas paaiškinti, kodėl “seniai“ niekada nesupras jaunosios kartos.

– Jūsų karta užaugo kitokiame, tiksliau tariant – nuobodžiame pasaulyje, – jaunuolis pasakė labai garsiai, kad jį girdėtų visi bare susirinkę žmonės. – Šiandieninė, jaunoji karta užaugo su televizija, internetu, kelionėmis į kosmosą, lėktuvais, elektromobiliais ir pačiais galingiausiais kompiuteriais.

Reklama

Senolis išklausė jaunuolio kalbą, gurkštelėjo alaus ir ramiai atsakė:

– Tu teisus, vaikeli. Jaunystėje visų šių dalykų neturėjome. Taigi teko juos išrasti! O ką tu ketini padaryti dėl ateinančios kartos?

Po šių senuko žodžių visas baras pradėjo ploti, o jaunuolis gavo labai gerą gyvenimišką pamoką…

Reklama