Skip to main content

Moteris sužinojo, kad kiekvieną dieną jos dukrą kalbina nepažįstamas vyras ir labai sunerimo. Po kurio laiko mergaitės mama išsiaiškino viską apie pagyvenusį vyrą ir iš karto pravirko

Ginos Arnold dukra Aubrey lanko Marina Village vidurinę mokyklą El Dorado Hills mieste, Kalifornijoje. Tačiau moteris labai sunerimo, kai dukra pirmą kartą papasakojo apie pagyvenusį vyrą, kuris kiekvieną dieną laukia vaikų prie mokyklos. Ir visai nenuostabu, nes ne vieną kartą esame girdėję istorijų apie keistuolius ir iškrypėlius, kurie tyko vaikų šalia mokyklos, norėdami padaryti kažką negero.

Reklama

Gina norėjo patikrinti, kas tai per žmogus ir ko jis nori iš vaikų, juos kasdien pasitikdamas prie mokyklos. Tačiau labai greitai moteris sužinojo tiesą apie pagyvenusį vyrą, kurį visi moksleiviai tiesiog dievina.

Wally Richardson yra 94-erių karo veteranas. Jis prisijungė prie JAV karinio jūrų laivyno per Antrąjį pasaulinį karą ir taip pat buvo naikintuvo pilotas Korėjos karą, o dabar savo šaliai tarnauja kitu būdu.

Reklama

Skirtumas tas, kad dabar jis iš karo zonos persikėlė į šaligatvį priešais vidurinę mokyklą, kur susitinka su vaikais ir moko juos svarbių dalykų apie gyvenimą.

Wally tiesiog patinka leisti laiką su vaikais, nes tuo metu jis pamiršta savo amžių, jaučiasi kur kas jaunesnis ir patiria džiaugsmą ir gyvenimo prasmę.

Reklama

Vyras nuolat jaunuoliams kartoja, kaip svarbu yra būti geriems vieni su kitais, kaip reikia elgtis su kiekvienu pagarbiai ir duoda visokių vertingų patarimų. Todėl vaikai pirmąją dienos pamoką išklauso dar prieš prasidedant pamokoms mokykloje. Gina taip pat sužinojo, kad Wally yra labai gerbiamas ir mylimas mokyklos administracijos, kuri jo garbei net turi memorialinę sieną, puoštą jo atvaizdu ir jo gražiausiomis frazėmis.

Dauguma tėvų žinojo apie garbaus amžiaus vaikų draugą, tačiau Gina buvo tiesiog priblokšta dėl tokios nuostabios tradicijos, kurią palaiko ne tik pats Wally, bet ir visa mokyklos bendruomenė. Visi vertina laiką ir pastangas, kurias šis vyras įdeda mokydamas vaikus būti geresniais žmonėmis.

Reklama

„Man tirpo širdis ir akyse kaupėsi ašaros, kai pirmą kartą pamačiau šį nuostabų vyrą“, – prisiminė Gina. „Yra vaikų, kurie jau baigė mokyklą, tačiau vis dar prisimena ir vertina tai, kaip jis kasdien juos pasitikdavo.”

Nuostabu sužinoti, kad jis tai daro jau 15 metų.

Reklama

Viskas prasidėjo nuo to, kaip vieną rytą per savo kasdienį pasivaikščiojimą Wally sutiko keletą paauglių ir nusprendė su jais šiek tiek pabendrauti apie tai, kaip svarbu būti maloniems ir mandagiems. 

Wally dažnai sako „Būkite malonus tiek, kiek tik įmanoma“, į ką mokiniai atsako „Tai visada įmanoma!”. Šie žodžiai taip pat užrašyti ant Wally sienos priešais mokyklą, kad mokiniai jų niekada nepamirštų. Jis vaidina svarbų vaidmenį formuojant vaikų elgesį su kitais.

Į pensiją išėjęs vyras niekada nepavargsta mokyti vaikus atskirti gėrį nuo blogio. Tai tikras karys, įpratęs padėti kitiems, o amžius jam nesutrukdė tai daryti dar ilgus metus. Jis mano, kad jauni protai turėtų būti mokomi pagrindinių vertybių, kad išaugintume gerų žmonių tautą, o mes su tuo negalime nesutikti.

Reklama