Skip to main content

Vyras patikrino žmonos spintą ir išsiaiškino, kad ji turi slaptą gyvenimą. Vieną dieną jis pasekė mylimąją ir sužinojo labai netikėtą tiesą

Vakarais Gintarė eidavo pasivaikščioti, o Rimas tam neprieštaraudavo. Dar geriau – tuo metu vyras gali užsiimti mėgstama veikla. Paskutinius metus Gintarė išeidavo pasivaikščioti 2-3 kartus per savaitę. Rimą nustebino tik tai, kad žmona eidavo į lauką net ir labai šaltu oru.

– Taigi sušalsi! – tarė Rimas.

– Šiltai apsirengsiu, – nusišypsojo Gintarė.

Reklama

Rimas pasisiūlė eiti kartu, tačiau žmona atsakė, kad jai labiau patinka vaikščioti vienai.

Vieną dieną vyras pastebėjo, kad atsiklijavo jo sportbačio padas. Jis dėl to nesijaudino, nes žinojo, kad spintoje yra dar ne viena pora. Atsidaręs spintą vyras pradėjo ieškoti savo batų.

Rimas pasiėmė pirmą pasitaikiusią dėžę, kurioje buvo Gintarės batai. Šalia jų buvo padėti pinigai. Vyras iš pradžių džiaugėsi, tačiau vėliau pradėjo galvoti, kaip jie čia atsirado.

Gintarė yra labai tvarkinga moteris, todėl negalėjo pamiršti pinigų paprasčiausioje batų dėžėje. Vyras buvo tikras, kad ir jis jų čia nepaliko.

Pora visą gyvenimą grynuosius dėjo į stalčių, o prireikus – pasiimdavo. Be to, mėnesio pabaigoje Gintarė ir Rimas suskaičiavo visas šeimos santaupas, net nebandydami kažko slėpti vienas nuo kito. Todėl šie pinigai kiek suglumino vyrą.

Rimas jau norėjo eiti pas žmoną ir paklausti iš kur šie pinigai, tačiau paskutinę akimirką persigalvojo…

Reklama

Vakare Gintarė ir vėl išėjo pasivaikščioti, o vyras pažvelgė į batų dėžę dar kartą, kurioje pinigų jau nebuvo. Tuomet Rimas nusprendė tęsti savo tyrimą.

Po kelių dienų pinigai vėl atsirado dėžutėje, po to ir vėl dingo. Tapo aišku, kad šioje dėžutėje yra slaptas Gintarės “bankas“. Tačiau ką ji daro su pinigais? Kur ji juos išleidžia?

Rimas nusprendė paskambinti draugams ir pasikonsultuoti. Vieni pasiūlė tiesiog paklausti Gintarės. Tačiau vyras pasinaudojo dar vienu patarimu – pasekti žmoną ir sužinoti, kur ji eina vakarais.

Reklama

Kai Gintarė ir vėl išėjo pasivaikščioti, Rimas išėjo paskui ją. Moteris nuėjo į parduotuvę, o vyras matė, kaip ji renkasi kažkokias prekes. Tačiau ką tiksliai, jis negalėjo pasakyti.

Gintarė išėjo iš parduotuvės ir patraukė link vieno daugiabučio. Rimas norėjo sustabdyti žmoną laiptinėje, tačiau nusprendė išlaukti iki paskutinės akimirkos, kad būtų galima pateikti visus įrodymus.

Vyrui į galvą pradėjo lysti įvairios mintys: “Susirado meilužį netoli namų, o man sako, kad eina pasivaikščioti. Dar pati nuperka gėrimų ir užkandžių…“.

Rimas suprato, kad šeimos gyvenimas žlugo, tačiau jis norėjo užbaigti tyrimą ir vėliau pažeminti žmoną.

Kitą dieną vyras nusprendė nueiti į paslaptingą butą ir pažvelgti tam idiotui į akis.

“Gerai, bus kaip bus“ – nusprendė vyras.

Rimas paskambino į duris, tačiau jų niekas neatidarė. “Slepiasi bailys“ – galvojo vyras. Tada jis ėmė šaukti – “atidaryk!“.

Po trijų minučių durys pagaliau atsidarė, o Rimas įsiveržė į butą. Čia jis pamatė senutę, kuri sunkiai galėjo pastovėti.

Reklama

– Kur jis? – grėsmingai paklausė Rimas.

– Kas? – sumurmėjo močiutė. – Kas tu toks apskritai?

Rimas apsidairė ir suprato, kad čia nėra jokio vyro. Tai senos moters butas. Vyras pažvelgė į virtuvę ir pamatė maišelį, kurį greičiausiai atnešė Gintarė.

– Kas tame maišelyje? – paklausė Rimas ir pasijuto, kaip tikras kvailys.

… Taigi Gintarė lanko seną moterį. Ji pati nebegali apsipirkti, nes sunkiai vaikšto. Žmona padeda senutei, nors ji nėra jokia giminaitė. Gintarė yra labai gera moteris ir negalėjo numoti ranka, kai kitam žmogui sunku.

Reklama

Vėliau Rimas prisipažino žmonai, kad jis ją sekė. Tačiau vyrą jaudino vienas klausimas: kodėl Gintarė nieko nesakė?

– Viskam turiu paprastą paaiškinimą, – nusišypsojo Gintarė. – Tikriausiai sakytum, kad mums patiems nepakanka pinigų, o tu juos leidi kažkokiai nepažįstamai senutei!

– Mhm… Taip.. Greičiausiai taip ir sakyčiau. Gerai, rytoj kartu aplankysime senutę. Turime nunešti bulvių, o jos sunkios.

Reklama