Skip to main content

Daugelis moksleivių nemėgo šio griežto mokytojo, tačiau vieną dieną paaiškėjo pribloškianti tiesa apie jo slaptą gyvenimą

Daugelis žmonių jaučia nostalgiją mokyklos suolui ar koridoriui. Tuo metu mes susipažinome naujais dalykais, o mokytojai užėmė ypatingai didelę dalį mūsų gyvenimų. Būtent mokytojai kiekvieną dieną skatino siekti savo užsibrėžtų tikslų, net jei kartais ir netikėdavome savo pačių jėgomis…

Reklama

Siūlome susipažinti su vienos JAV vidurinės mokyklos mokytoju Jim O’Connor. Daugelis moksleivių šį vyrą žino, kaip labai griežtą ir reiklų mokytoją, su kuriuo geriau niekada nesiginčyti.

Tačiau nei vienas jaunuolis nenutuokė, kuo Jim užsiima laisvu metu…

Jaunystėje Jim O’Connor tarnavo kariuomenėje, tačiau vėliau kardinaliai pakeitė gyvenimo kryptį ir tapo matematikos mokytoju. Vyras itin griežtai prižiūri savo kūną, turi kariško stiliaus šukuoseną ir budrias akis, kuriomis geba užfiksuoti net menkiausius mokinių nusižengimus.

Šv. Pranciškaus vidurinėje mokykloje Jim O’Connor yra laikomas pačiu griežčiausiu mokytoju.

Reklama

“Negaliu klausyti, kai kiti žmonės sako, jog mokymo įstaiga turėtų būti linksmybių vieta. Sutinku, kad moksleiviams turi būti sukurta jauki ir draugiška aplinka, tačiau pirmoje vietoje visada turi būti mokslas“ – pasakoja Jim.

Visgi visiškai netikėtai paaiškėjo, jog vyras turi ir jautrią savo pusę…

Jim yra ne tik eilinis kraujo donoras… Jis yra absoliutus rekordininkas pagal paaukotą kraują Los Andželo vaikų ligoninėje!

Reklama

Be paaukoto kraujo, vyras reguliariai rūpinasi sergančiais vaikais.

Taip, jūs perskaitėte visiškai teisingai. Pastaruosius kelis dešimtmečius, net tris dienas per savaitę, Jims lankosi ligoninėje ir rūpinasi mažyliais, kai šalia negali būti jų tėvai.

“Daugelis kūdikių Jimo rankose nusiramina ir užmiega“ – pasakoja viena iš ligoninės slaugytojų.

Jim O’Connor niekada nebuvo vedęs ir neturi savo vaikų, tačiau jo viduje slypi kur kas jautresnė siela, nei daugelis gali įsivaizduoti…

Reklama