Skip to main content

Daugelis žmonių stebėjosi nuotraukomis iš vestuvių ceremonijos, tačiau vėliau paaiškėjo už to slypinti tiesa

Vestuvės yra viena gražiausių švenčių per visą žmogaus gyvenimą. Tą akimirką prasideda naujas gyvenimo etapas, į kurį kartu žengia vyras ir žmona.

Jaunųjų tėvams ši diena būna ypatinga ir jie negali sulaikyti laimės ašarų, žiūrėdami į laimingus savo vaikus.

Reklama

Susipažinkite su amerikiečiu Jim Zetz, laimingu tėčiu ir seneliu, kuris mėgavosi kiekviena gyvenimo akimirka. Vyras galvojo, kad gyvenimas ir toliau bus toks pat gražus, tačiau viena siaubinga žinia privertė pakeisti požiūrį.

2003 metais Jim tapo vienu laimingiausių vyrų pasaulyje, kai žmona Grace pagimdė nuostabią dukrą.

Tą akimirką vyrą užklupo begalinis džiaugsmas ir jis pats sau pasakė, kad nuo šiol savo gyvenimą paskirs mylimoms gražuolėms. Jis jas tiesiog dievino.

Artimieji teigia, kad Jim visą savo gyvenimą buvo pavyzdingas tėtis ir vyras.

Reklama

Josie buvo jauniausia ir mylimiausia vyro dukra. Deja, bet mergaitei sulaukus 10 metų, Zetz šeimą pasiekė siaubingos naujienos. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad Jim serga ketvirtos stadijos vėžiu.

Vyras puikiai žinojo, kad niekaip neišgyvens iki mylimos dukros vestuvių, tačiau labai nenorėjo praleisti šio svarbaus gyvenimo įvykio.

Reklama

Tuomet Jimui kilo labai įdomi idėja – iškelti netikras dukros vestuves, kol jis dar yra gyvųjų tarpe.

Vestuvių ceremonija buvo labai graži ir jaudinanti. Likus kelioms dienoms iki šventės Jim užsakė tortą, dekoracijas ir suknelę savo mylimai princesei. Šventėje dalyvavo visi artimieji ir draugai.

Ceremonijoje mergaitė pasirodė su nuostabia suknele, o Jim pasipuošė solidžiu kostiumu.

Tėtis palydėjo dukrą prie improvizuoto altoriaus, kur jų laukė kunigas.

Po širdį draskančios kalbos kunigas ištarė: “Skelbiu jus tėvu ir dukra“. Po šių žodžių visi ceremonijoje dalyvavę svečiai negalėjo sulaikyti ašarų.

Reklama

Tą dieną buvo daug ašarų, tačiau netrūko ir laimingų veidų. Niekam nekyla abejonių, kad Josie šią dieną atsimins visą savo likusį gyvenimą.

Praėjus vos keliems mėnesiams po ceremonijos Jimo gyvybė užgeso… Tačiau jo atminimas gyvuos amžinai…

Reklama